Nowy PeCet [1200]

Witam

Mam 1200 zł.

Dostałem ofertę od pracodawcy (po znajomości ) za 1200 zł, w internecie chodzą po 2400 http://www.karen.pl/index.php/product/58007/Komputery-PC/Hewlett-Packard/HP_dc7800_(GV978EA)_obudowa_MiniTower.html ,

Chce oglądać na nim filmy grac w proste bardzo proste gierki ( typu soldat ) i tworzyc grafikę.

System koniecznie musi byc legaly i musi byc windowsem.

Co o nim sądzicie ?

ja bym na twoim miejscu złożył sam taki komputer lub jeśli nieznasz się na tym to dać jakiemuś znajomemu niech Ci złoży. Sporo na tym zaoszczędzisz, lub za zaoszczędzoną kasę kupiłbym sobie jakaś grafe + jeszcze giga ramu, jeżeli juz ddr2 to 800mhz cena ta sama a wydajność lepsza. A co do oryginalności systemu to do visty są cracki i po zainstalowaniu takiego cracka wszyskie testy przechodzi pomyślnie, wiem coś o tym… :wink:

Takie PieCe chodzą po 2400? może kiedyś, 1 Gb ramu i zintegrowana grafa, dałbym sobie z tym szrotem spokój…

to szrot warty z 600 zł

za tę cenę złożysz sobie 2x lepszego

2400 za to :hahaha: tego typu sprzęt można za 800 kupić.

mati75 uwierz że za 800 widziałem lepsze, przynajmniej majace jakąś grafikę znośną i 2 gb ramu…

W marcu znajomy za 800 zł kupił della z e2100, 2 gb ramu, dyskiem 160, intelem 3100 i win xp 2 pro