Nowy POLSKI klient Sieci P2P GoDClient

GoDClient obecna wersja 1.67

A oto krótki opis tego ciekawego Polskiego programiku:

Klient nowej polskiej sieci p2p “GoD”. Program posiada funkcje pobierania plików z wielu źródeł z wykorzystaniem serwerów tej sieci. Zaletą programu jest możliwość udostępniania i pobierania plików między użytkownikami, którzy są za przysłowiowym “natem” a także brak kolejkowania przy pobieraniu materiałów.

Aplikacja posiada chat, na którym możemy porozmawiać z użytkownikami wszystkich serwerów, a także założyć swój pokój. Program obsługuje ‘linki magnetyczne’ stworzone głównie do tej aplikacji, a także umożliwia podgląd pobranych plików w odtwarzaczu multimedialnym. W czasie pracy programu możemy również skorzystać z wbudowanej przeglądarki internetowej.

Opis pochodzi z PcWorld

Tutaj opinie ludzi i oceny dla tego programu:

XXXXXXXX

Program ciągle się rozwija !!

GuMiś , nie przesadzasz troche ? :?

To jakas reklama czy co :-x ja zostane przy eMule :stuck_out_tongue:

Do tego służy opcja zaproponuj program na Vortalu. :?

Usuń tego linka z podpisu. :-x

Przetestowałem, porażka niestety, program może i posiada ciekawe opcje, ale jest powolny i muli kompa. Jak narazie jest mało użytkowników. Wygląda na to że GuMiś już więcej nie odwiedzi tego forum, zresztą jak zapewne wiele innych :? Reklame zrobił.

Ja rownie rz go przetestowalem i powiem jedno Pozal sie bo rz e nad tym programem :x :stuck_out_tongue:

Niestety jestem dysgrafem mam papiery na bledy :stuck_out_tongue:

Oj oj :smiley: Program o pupe rozbić. Może kiedyś się rozkręci…

Stosownie do tej propozycji - link skasowano

Temat zamykam