Nowy portal który rozdaje za darmo gry

Co myślicie o nowym portalu http://www.galagiveaways.com/ który rozdaje za darmo gry.

Wszystko zależy od Steama i tylko tam pisze czy gra jest za darmo,bez sprawdzenia tego są drugie Pobieraczki,albo łączy się to z reklamami,tak robi też Square Enix,możesz grać przez przeglądarkę tylko gra jest przerywana co kilka minut 3-ma reklamami,które pozwalają zarobić minuty gry,możesz tak pograć w Hitman Blood Money,albo Tomb Raider Guardian of Light

Z tego co czytam,to ty nawet na tej stronie nie byłeś.

To dlaczego jak klikam gry na tej stronie,przenosi mnie na Steama a tam już trzeba kilka euro za grę zapłacić ? :-),to są zebrane promocyjne oferty na gry,oni nie rozdają za darmo,tylko zbierają linki do promocji,coś jak Dobre Programy z programami,programów byś musiał szukać osobno,a tu masz poukładane linki na strony producentów i od razu możesz ściągać,kończą się świąteczne promocje,w których gry możesz kupić ciut taniej :-),nie zawsze jest to dla Polaka opłacalne,bo np. Just Cause 2 kupisz w Polsce za 7,5 euro,tj 30 PLN po kursie 4 PLN,a ja mam za niecałe 4 euro z CDA,podobnie Bioshock 2

@Johny

Zamiast siać dezinformacje proponuję przeczytać FAQ. Żeby wziąć udział w losowaniu trzeba kliknąć “Enter”.

Ale zawsze jest jakiś haczyk,tu musisz jakieś punkty zarabiać

Też mi to nie pasuje. Poza tym gdyby STEAM oficjalnie rozdawało klucze do gier to jakaś wzmianka byłaby np na stronie głównej STEAM.

Niekoniecznie. Czy jak masz gdziekolwiek losowanie samochodu, telewizora, miksera czy czegokolwiek, masz te informacje na stronie producenta? Nie. To jakiśtam organizator kupuje sprzęt czy w tym przypadku grę od producenta/wydawcy i na swoich własnych zasadach organizuje konkurs. A że często niestety wiąże się to z niebezpieczeństwem to już inna sprawa.

Zbieraj punkty - dostaniesz grę. Metoda zbierania mi się nie podoba :wink: