Nowy portal który rozdaje za darmo gry

(Galy1) #1

Co myślicie o nowym portalu http://www.galagiveaways.com/ który rozdaje za darmo gry.

(Johny) #2

Wszystko zależy od Steama i tylko tam pisze czy gra jest za darmo,bez sprawdzenia tego są drugie Pobieraczki,albo łączy się to z reklamami,tak robi też Square Enix,możesz grać przez przeglądarkę tylko gra jest przerywana co kilka minut 3-ma reklamami,które pozwalają zarobić minuty gry,możesz tak pograć w Hitman Blood Money,albo Tomb Raider Guardian of Light

(Galy1) #3

Z tego co czytam,to ty nawet na tej stronie nie byłeś.

(Johny) #4

To dlaczego jak klikam gry na tej stronie,przenosi mnie na Steama a tam już trzeba kilka euro za grę zapłacić ? :-),to są zebrane promocyjne oferty na gry,oni nie rozdają za darmo,tylko zbierają linki do promocji,coś jak Dobre Programy z programami,programów byś musiał szukać osobno,a tu masz poukładane linki na strony producentów i od razu możesz ściągać,kończą się świąteczne promocje,w których gry możesz kupić ciut taniej :-),nie zawsze jest to dla Polaka opłacalne,bo np. Just Cause 2 kupisz w Polsce za 7,5 euro,tj 30 PLN po kursie 4 PLN,a ja mam za niecałe 4 euro z CDA,podobnie Bioshock 2

(Azgrel) #5

@Johny

Zamiast siać dezinformacje proponuję przeczytać FAQ. Żeby wziąć udział w losowaniu trzeba kliknąć "Enter".

(Johny) #6

Ale zawsze jest jakiś haczyk,tu musisz jakieś punkty zarabiać

(lordjahu) #7

Też mi to nie pasuje. Poza tym gdyby STEAM oficjalnie rozdawało klucze do gier to jakaś wzmianka byłaby np na stronie głównej STEAM.

(Xparanienormalnyx) #8

Niekoniecznie. Czy jak masz gdziekolwiek losowanie samochodu, telewizora, miksera czy czegokolwiek, masz te informacje na stronie producenta? Nie. To jakiśtam organizator kupuje sprzęt czy w tym przypadku grę od producenta/wydawcy i na swoich własnych zasadach organizuje konkurs. A że często niestety wiąże się to z niebezpieczeństwem to już inna sprawa.

(lordjahu) #9

Zbieraj punkty - dostaniesz grę. Metoda zbierania mi się nie podoba :wink: