Nowy procesor i karta graf AGP

Witam.

Poszukuję nowy procesor i karte graficzną AGP do mojego komputera.

Nazwa płyty głównej: MSI KT6 Delta-FIS2R (MS-6590 v2.0)

Zasilacz:

http://img228.imageshack.us/my.php?image=zombt5.jpg

Chciałbym by proc i karta nie wykraczały poza 350 zł jeśli w ogóle//ort cena przekroczy 300 zł

A i jeszce ram DDR SD ram najlepiej jedna 2 gb to juz nie wchodzi w skład 350 zł ale osobno. I czy zasilacz pociągnie

Dodam że teraz mam nividie fx5200 i amd athlon 2500 1.84 Ghz

Choć nie wiem jaki najwyżej moge mieć procek bo moge anwet na niego dać 2 stówy a nawet więcej

Ps. http://www.memory4less.com/m4l_results. … d=80004215

i to co znalazłem o mojej pamieć a chcę mieć 3 gb a mam juz w 2 mejscach po 512 mb

Porchekarera , zasilacz do raczej do wymiany :stuck_out_tongue:

Nie warto pakować kasy w 3 GB RAM i to jeszcze DDR1…

To jaki zasilacz tak odrazu podać karte i proc a do niego zasilacz i no 1 gb ram

ModeCom MC 350W + Radek 9800Pro(no a w zasadzie można wykorzystać cały budżet i wziąść 7300GT 256MB DDR3) masz mniej niż 200zł a te 3GB to idzie o d–ę rozbić jak 1GB styka luksusowo przy takim kompie, no chyba, że się viśtę zachciało.

ogólnie sądzę że nie ma sensu inwestować w takiego starego kompa (stary chipset(socket), DDR1 i agp)

nie ma sensu wkładać kasę w tak stary sprzęt, zostaw tak jak jest i zbieraj na nowy komp (musiałbyś uzbierać 1000zł na nowy o wieeeeeeele lepszy komp) :slight_smile:

A na c—, że się tak zapytam ??

No nie wiem żeby w cod2 przywzowicie zagrać albo w cod4 chociaż ujrzeć … ;D

Porchekarera , o CoD4 możesz sobie pomarzyć :stuck_out_tongue:

Używany 7600 to chyba najlepsze rozwiązanie. Proca możesz kupić athlona64 3000-3200, ale nie wiem czy to wiele da.

ahahahaha Athlon64 na płytę z Socket’em A :lol!:

A to sorry, zapomniałem sprawdzić.

Na Twoim miejscu dozbierał bym jeszcze kasy, taki zestaw sprzedał czym prędzej bo z biegiem dni suma pieniędzy jakie dostaniesz za takie coś maleje drastycznie. Lepiej dozbierać, złożyć coś nowego i wydajniejszego a później z biegiem dni ulepszać.