>> Nowy Procesor i Karta Grafiki <<

W Tym tygodniu planuje zakup nowego proca (koniecznie bo ten mój Pentium D do porażka) i troszkę później karty grafiki (wystawie swoją na allegro, sprzedam i kupie nową).

No ii zastanawiałem się nad intel pentium e4500 OEM (napewno będe kręcił) . dobry wybór? W Tej Cenie ?

iiii nad kartą grafiki >> Radeon HD 3850 512 mb. Dobry wybór? W Tej Cenie?

Co o tym myślicie . Dobry wybór? Nie chcę popełnić błedu

Ale w jakiej cenie?

W jakiej cenie?? Może jakieś konkretne oferty sklepów, aukcji gdzie zamierzasz nabyć obie części.

Napisz też, ile gotowy jesteś wydać na procka oraz ile max. możesz przeznaczyć na kartę grafiki.

Co do karty grafiki (HD3850 512MB), to pociągnie wszystkie dzisiejsze gry i jeszcze można ją podkręcić do poziomu 3870. Sądzę, że to będzie dobry wybór w porównaniu do Twojej obecnej karty (wybitnie nieopłacalnej).

nie wiem jaka cena ale moge ci dac przyklad w jakiej cenie sa te podzespoly:

procesor:

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=C … E4500+2.2G

grafika:

http://www.proline.pl/shop.php?prodq=38 … t&x=20&y=5

Upewnij się, że Twoja płyta będzie współpracować z HD3850 (PCIe ver 2)

Jak ja mam to sprawdzić ?? bo tego to nie wiem

na proca max 370 , nie chcę wersji box (tylko OEM) !!

zapewne kupie na allegro

na karte grafiki ok 600zł . też zapewne na allegro

Wydaje mi się, że na tym asrocku nie nakręcisz za wiele

Na liście obsługiwanych VGA przez tego ASROCKa jest HD3850 (konkretnie model GIGABYTEa), więc nie powinno być problemów. Będzie chyba trzeba jednak zaktualizować BIOS do wersji P2.20, o ile takiego nie posiadasz.

Lista znajduje się TUTAJ

Deepthroat , faktycznie jest 3870 [czyli z 3850 bedzie ok ;)] , a z nvidi nawet 8800gtx i Ultra … Więc problemu nie będzie …

Paweł0303 , jesteś w błędzie , mojego pentium d 915 (2x2,8) cisne na 3,4 [bez podnoszenia napięcia] .

wracajmy jednak do pytania mego : Czy dobrze zrobie , kupując tego proca i karte ?? Bo Chyba ta karta grafiki to dobry wybór (szczególnie ,że ten HD ma 512) … Tylko nie wiem co do procka . Czy wykorzysta jej pełną moc . Bo mój pentium d nie wykorzystuje nawet mojego 8600gts