Nowy program antywirusowy

Witam :slight_smile:

Kilka dni temu skończyła mi się licencja na Kasperskiego i mam do was pytanie! Jak antywirus wybrać? (tylko płatne :P)

NOD 32 lub Eset Smart Security.

Gdata Total Care

Jak chcesz mogę Ci opchnąć northona internet security, kontakt na priv

viewtopic.php?f=6&t=268735

A czemu nie chcesz Kasperskiego??

Nie napisałem, że nie chcę Kasperskiego. Po prostu zastanawiam się czy dalej Kasperski czy może NOD32 :slight_smile:

Witam Jabym ci radził zostać przy kasperskym noda miałem i wywaliłem jest slepy na trojany

Jeżeli Kaspersky to Anti-Virus czy może Internet Security? Wcześniej miałem Kaspersky Anti-Virus.

to zależy mi odpowiada internet secury bo zero mulenia dobrze działa ale to ty decydujesz :slight_smile:

A ja polecam Ci 1 z trzech możliwych programów Panda Security. Wiem że zostanę zaraz skrytykowany i niektórzy będą mówić “że panda zamula kompa”. Mam 8-letniego PC-tka, ram 768, Geforce 4, AMD Athlon 1700+ i nawet nie zauważyłem tak na prawdę żadnej zmiany szybkości chodzenia komputera. Dodatkowo Panda wyłapuje i usuwa wszystkie wirusy i trojany. Systematycznie skanuję komputer skanerami online (msk_vir, Kaspersky, Eset i o dziwo nie znajduje żadnego wirusa. Cena dosyć przystępna, obsługa na 4+/5, ochrona (AV+FV) 5/5. Tyle. Takie moje zdanie :slight_smile:

Jeżeli masz komputer podłączony do internetu, to KIS. Poczytaj, zakładka “Pomóż mi wybrać”: http://www.kaspersky.pl/products.html?s … prodid=170

Kto teraz nie ma kompa podłączonego do internetu :wink: Biorę Kaspersky Internet Security.

Dzięki za pomoc! :slight_smile:

Temat do zamknięcia.