Nowy RealPlayer 10

Po aktualizacji RealOnePlayera (przy okazji polecam go wszystkim) spotkała mnie niemiła niespodzianka. Owszem, RealPlayer 10 zainstalował się, ale nie dało się go uruchomić. Windows 2000 zgłaszał, że program jest zamknięty i tworzony jest dziennik błędów. Mimo przeinstalowania programu nie udało mi się go uruchomić!

Czy u was też zdarzyły się jakieś problemy?

Czyżby nikt nie używał oprogramowania RealNetworks? Nawet redakcja zignorowała mnie, gdy zawiadomiłem ją o nowej wersji. #-o

Jeśli by używali to zapewne by odpisali! Więc nie musisz zwracać uwagi na swoje tematy jeszcze jednym postem !!

Po prostu wg nas nie jest to “dobry program” i dlatego go nie umieszczaliśmy. W vortalu jest dostępny bezpłatny RealPlayer 8 Basic i nowszy bezpłatny RealOne Player 2.

W ogóle, strona Real Networks z tymi pop’upami, bannerami i, że tak się wyrażę, “kipiącą komercją” od jakiegoś czasu doprowadza mnie osobiście do szału :evil:

Co do odpowiedzi to jeszcze jej nie otrzymałeś bo Cebula nie zdążył jej wysłać (do obsługi tej masy maili jaka wpływa do redakcji i 5 osób byłoby mało)

mi tez realplayer sie nie uruchamia :frowning: nawet go odinstalowac nie moge :evil:

A ja nauczony nowymi doświadczeniami muszę przyznać rację redakcji. :smiley:

Nie instalujcie RealPlayera, to szpieg, wolny i niestabilny - potrafi się zawiesić tak, że nawet reinstalacja nie pomaga. Polecam RealPlayer Alternative - lekki, łatwy w instalacji a działa tak samo. Darmowy, bez reklam i szpiegów.

to jak go odinstalowac jak zainstalowany jest na innym dysku niz c:/??

Spróbuj zainstalować jeszcze raz a potem od razu odinstalować.

Jak się nie da to daj sobie spokój i po prostu zainstaluj Real Player Alternative.