Nowy RealPlayer 10


(Derbeth) #1

Po aktualizacji RealOnePlayera (przy okazji polecam go wszystkim) spotkała mnie niemiła niespodzianka. Owszem, RealPlayer 10 zainstalował się, ale nie dało się go uruchomić. Windows 2000 zgłaszał, że program jest zamknięty i tworzony jest dziennik błędów. Mimo przeinstalowania programu nie udało mi się go uruchomić!

Czy u was też zdarzyły się jakieś problemy?


(Derbeth) #2

Czyżby nikt nie używał oprogramowania RealNetworks? Nawet redakcja zignorowała mnie, gdy zawiadomiłem ją o nowej wersji. #-o


(Morgenowsky) #3

Jeśli by używali to zapewne by odpisali! Więc nie musisz zwracać uwagi na swoje tematy jeszcze jednym postem !!


(Krogulec) #4

Po prostu wg nas nie jest to “dobry program” i dlatego go nie umieszczaliśmy. W vortalu jest dostępny bezpłatny RealPlayer 8 Basic i nowszy bezpłatny RealOne Player 2.

W ogóle, strona Real Networks z tymi pop’upami, bannerami i, że tak się wyrażę, “kipiącą komercją” od jakiegoś czasu doprowadza mnie osobiście do szału :evil:

Co do odpowiedzi to jeszcze jej nie otrzymałeś bo Cebula nie zdążył jej wysłać (do obsługi tej masy maili jaka wpływa do redakcji i 5 osób byłoby mało)


(Dante195) #5

mi tez realplayer sie nie uruchamia :frowning: nawet go odinstalowac nie moge :evil:


(Derbeth) #6

A ja nauczony nowymi doświadczeniami muszę przyznać rację redakcji. :smiley:

Nie instalujcie RealPlayera, to szpieg, wolny i niestabilny - potrafi się zawiesić tak, że nawet reinstalacja nie pomaga. Polecam RealPlayer Alternative - lekki, łatwy w instalacji a działa tak samo. Darmowy, bez reklam i szpiegów.


(Dante195) #7

to jak go odinstalowac jak zainstalowany jest na innym dysku niz c:/??


(Derbeth) #8

Spróbuj zainstalować jeszcze raz a potem od razu odinstalować.

Jak się nie da to daj sobie spokój i po prostu zainstaluj Real Player Alternative.