Nowy status na GG?

a czy jest wtyczka do GG antyłańcuszkowa tylko nie PowerGG?

Złączono Posta : 27.05.2006 (Sob) 19:25

nie ma. Przecież to są normalne wiadomości wysyłane przez użytkowników do siebie. Normalne? ehhh ;]

Ja miałem takie słoneczko, ale tylko w tayu i było całe ciemnozielone i myślałem, że mam jakiegoś wira albo awarie czy coś, ale na drugi dzień zniknęło. To było przed dostaniem tego łańcuszka ja nikomu nie wysyłałem tylko jakoś tak samo się zrobiło… :!:

Był w tej bajce smok ??

Sam sobie odpowiedz na to dziwne pytanie! :evil: Jak bym nie miał to bym nie pisał! Ale mówie to mógł być jakiś błąd systemu czy coś !!

zwykły “Print Sceen”, przerobiony w paintcie :wink:

A zaznaczasz narzędziem Zaznacz i wciskasz Ctrl + C.

Na nowym dokumencie Ctrl + V i zapisujez. :smiley:

Miki5_5 a instalowałeś skiny do GG - różne skiny różne ikony 8)

;]

No właśnie nie instalowałem żadnych skinówdo gg, ale ins. do windowsa więc prawdopodobnie to przez to :oops: . A mam gg z radiem beta… coś tam :mrgreen:

-Jaki smok??

-Cmok Cmok. :mrgreen:

Zablokowałem już 3 osobników z mojej listy… zablkouje kolejnych jak coś takiego dostane.

Ahhhh… Nie ma to jak Tlen+AntySyf+inteligentni ludzie na liście :wink:

  • inteligentna osoba przez klawiaturką.

Tlen można zamienić na GG, a AntySyf… dziewczyny lubią puszczać łańcuszki :slight_smile:

Ale kazdy chłopak, który przesłał mi łańcuszek ==>blocked :lol:

ERROR22 w reulaminie jest zapis, że na forum zabrania się umieszczania treści drastycznych czy przerażających :lol:

aju tu się zgadzam … 3/4 łańcuszków jest utrzymywane przy życiu przez girls … no w tym wypadku wybaczam :mrgreen: czasem można kogoś miłego poznać … i pogadać :mrgreen:

Myszak dokładnie :wink:

Sniko Paint dobra rzecz co? :smiley:

Dzisiaj kolega mi to wysłał - za pierwszym razem ostrzegłem - nie słuchał … już więcej razy do mnie tego nie wyśle … już niczego nie wyśle … :diabel: :twisted:

zabiłeś Go? :x :x :x :x :x

zablokował ;]