Nowy sterownik ForceWare o numerku 158.18 (WHQL)

j.w. dostępny jest na tej str. http://www.nvidia.pl/object/winvista_x86_158.18_pl.html … instalujemy i mówimy co jest w nim poprawionego… może komuś jakieś błędy znikną… Użytkownicy Visty… Wypowiadajcie się…

ja nie zauwazylem zadnej roznicy:?

w simsach działa wygładzanie krawędzi poza tym w porównaniu do wersji bez WHQL znów mogę ustawić odświeżanie obrazu dla monitora 100 MHz

Płynność w grach poprawiła się, ale do XP jeszcze brakuje.

z Twoim komputerem się tnie? czyli pewnie nie są jeszcze dopracowane ale nie długo… pewnie wyjdzie 200.00…

Nie tyle co się tnie, tylko przycina co jakieś 20sec np w NFS Carbon, pozatym moim zdaniem nie jest taka płynna ja w XP, mimo ze program Framm pokazuje że, jest ok. 60FPS.

mam pytanie jakie ustawienie sterownika jest najlepsze??

To zależy od mocy k.graficznej

grafika to 7300GT

U mnie sama Vista oceniła je w grach o 0,3 mniej niż te 100.65

u mnie tez vista odjela 0,3 punkta ale na 3dmarku mam prawie 500 punktów wiecej czyli jednak jest lepiej i wynik jest prawie taki sam jak na XP

u mnie tak ja wcześniej vista daje 5,2 za 7300GT w grach też różnicy niema:(

Ja mam gf 7600GS zalman ddr3… i ocena 4,9? :lol:

ciekawy jest czemu tak :confused:

Shitowaty :wink: Benchmark… heh… wg. mnie to karty dopiero 7900(i podobne) powinny mieć 5,0…

mi te stery z 5.8 dały 5.9 wiec jakiś minimalny skok mam do przodu ale w grach bez różnicy

A u mnie przy tych sterach przy uruchamianiu się systemu znika i po ok 2 sekundach pojawia sie obraz i tak 2 razy. Czasami wyskoczy chmurka że sterownik ekranu przestał na chwile działać, ale odzyskał już sprawność. Tak samo się dzieje jak włączam program nTune z tym że wtedy obraz mignie raz hehe.

Witam, mam podobny problem z tymi sterownikami. Wiesz może co jest tego przyczyną?? Używasz jakiegoś antyvira lub komunikatoro, który uruchamia się wraz z systemem?

No używam gg i avasta, ale nie wydaje mi się żeby to było przyczyną, zamierzam zgłosić to do Nvidi, bo jest taka stronka specjalna gdzie można zgłaszać problemy ze sterami w Viście.

Ja wysyłałem te informacje o błędzie do microsoftu, ale sądzę że raczej to nic nie da :frowning: