Nowy telefon do 450zł (i ani grosza więcej :) - jaki wybrać?

(JUDGE) #1

Witam

Ponieważ ostatni temat dot. telefonu do 450zł pochodzi z połowy ubiegłego roku pozwalam założyć sobie nowy topic.

Osoba zainteresowana chciałaby nabyć komórkę, która powinna spełniać nastepujące warunki:

• Telefon powinien być nowy.

• mp3

• przyzwoity aparat foto (powiedzmy 1,3 mpix)

• dobra bateria (zw. jest to z czasem czuwania i rozmowy) lub mozliwość dokupienia lepszej.

• mile widziane radyjko (nie jest to jednak koniecznością)

• żadnych "klapkowców", ewentualnie może być rozsuwany.

• slot na karty pamięci

Przyznam iż z tego co zdazyłem się zorientowac, biorac pod uwagę ww. parametry najlepsze wydają się być:

Motorola E398

http://www.mobile.inspiracja.com/Motoro ... ,phone.php

Siemens CX75

http://www.mobile.inspiracja.com/Siemens,CX75,phone.php

Sagem MYX6-2

http://www.mobile.inspiracja.com/Sagem,MYX6-2,phone.php

PS: Pytanie dodatkowe zw. jest z tym telefonikiem:

Czy prócz fatalnego "ubateriowienia" posiada on jeszcze jakies wady ( BS CL71 )?

http://www.mobile.inspiracja.com/BenQ-S ... ,phone.php

Czy do 450zł możecie polecić coś innego mając na uwadze powyższe parametry? :slight_smile:

(Zwolan) #2

Najlepszy telefon do 450 zł to by był SE t630, ale nie ma mp3, ale za reszte pieniędzy, która zostanie z zakupu można kupić sobie odtwarzacz MP3 z radiem.

(Piecu92) #3

Ja polecam Motorola E398 i Sagem MYX6-2

Z nimi miałem styczność i było git. Brak problemów

(Igorenek) #4

Sagem jest całkiem spoczi :wink: Mam go od miesiąca. Odkąd kupiłem kartę pamięci do niego (oj, slot jest ukryty ile się go naszukałem :smiley: ) odkryłem go na nowo :slight_smile: Co prawda telefon wolno myśli (może to od softu z orange..) ale aparacik i mp3 są całkiem całkiem. Tylko przy maksymalnej głośności mp3 się bateria dosyć szybko rozładowuje. Ale wg. mnie telefon jest bardzo dobry

(Piecu92) #5

Powiedz mi gdzie jest ten slot pamięci bo siostra szuka go od tygodnia i nie znalazła :slight_smile:

(system) #6

Kolega ma ten telefon i z tego co pamiętam to trzeba ściągnąc przednią i tylną obudowę i ta karta jest choćby nad gniazdem ładowarki.

(Igorenek) #7

Dokładnie tak :slight_smile: Jakby nie mogli go przenieść w inne miejsce..

(Zioomek16) #8

a gdzie cx75 ma radio?!

(JUDGE) #9

Sądząc po opisie z "inspiracji" nie ma niestety.

(Zioomek16) #10

i po tym że mój kumpel go ma to nie ma on radia na 100% polecam sony ericsson z serii W-- i niektóre nokie, szczególnie z serii N-- (wszystkie)

(JUDGE) #11

Okay, podaj listę nowych telefonów o których wspominasz do 450zł.

Przekażę zainteresowanej :slight_smile:

Przyznam, że nie udało mi się takich odnaleźć :oops:

(Coolczyk007) #12

Chcesz NOWY telefon z tyloma bajerami za 450zl?! Na jakim Ty swiecie zyjesz? Chyba, ze kupisz cos z 1PLN ale +abonament...

(JUDGE) #13

Z jakimi "bajerami"?

MP3, slot kart, aparat foto to już powoli standard. Radio nie jest koniecznością. No chyba, że za "bajer" uważasz solidną baterię (ale wtedy należałoby wziąć coś z monochromatycznym wyświetlaczem :lol: )

Jak widzisz za tą sumkę można już wyszarpać niezłe telefony i wcale nie musi to być W850, N90 czy K800i...

Pytanie tylko - czy istnieją jeszcze jakieś fony za 450zł, które przeoczyłem a są godne uwagi?

(system) #14

Jakby telefon mógł być używany to poleciłbym Nokię 6230i, tylko bateria trzyma około 3 dni w niej.

Tej E398 już nie produkują, więc nowej nie znajdziesz.

Z nowych raczej nic fajnego nie kupisz z wszystkimi opcjami jakie wypisałeś.

(JUDGE) #15

O! Faktycznie, świetnie że o niej wspomniałes ponieważ znajomy coś przebąkiwał, że mógłby ją opchnąć (czai się na SE K800i ).

Nokię ma pół roku więc chyba powinna jeszcze działać :stuck_out_tongue:

(Coolczyk007) #16

Hmm...

Judge...

To zapodaj jakieś konkretne modele.

To pomyślimy...

(Zioomek16) #17

K310i tani i sam go mam. Mogę go spokojnie każdemu polecić.

(Djkamilos) #18

Musi mieć slot na kartę pamięci. Motoroli e398 już nie robią, więc nie znajdziesz nowej. Kup motorole c975. Jest to praktycznie ten sam telefon i ma wszystko czego potrzebujesz. Oczywiście są nowe egzemplarze.

(ŁKS Łomża RLZ!!) #19

ja polecam se k750i w era fun za 400 zł