Nowy telefon - tylko jaki?

Witam :slight_smile:

Chciałbym wymienić sobie komórke, tylko teraz mam problem jaka wybrac:) tyle tego teraz :wink:

Na telefon mógłbym przeznaczyć powiedzmy góra 800zł. no może jeśli warto to był mogł troszke dopłacić.

Prosiłbym o jakieś propozycje :slight_smile:

Moje wymagania minimalne to mp3 i dosc pamieci duzo albo mozliwosc rozszerzenia przez karty :wink: oraz dobry aparat :wink: mam 17 lat , moze to pomoze w ocenieniu moich wymagan :slight_smile:

Z góry dziekuje :slight_smile: Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku i szalonego sylwestra :smiley:

Sony Ericson k510i

Oto moja propozycja

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= … &pid=10376

aparat 2MPX, karty pamięci do 4GB, ten telefon z serii walkman na pewno zadowoli Cię swoim odtwarzaczem mp3, ja mam K750i i też jest zachwycony tym fonem, obydwa mają wszystko czego do szczęścia trzeba :smiley:

nie ma kart wymiennych,moim zdaniem mozesz poszukac w800i bo to jest spoko telefon i ma dobra jakos dzwieku

zastanawiam sie nad w810i sony ericsson,

ma ktos moze go ?

Ja proponuje k750i kupisz go już za 700zł na allegro.pl i do tego za 80 zł masz 1gb.Parametrów chyba nie muszę pisać.

no w sumie chyba masz racje, mysle dalej k750i czy w810i … hym …

ja bym brał k 750i sam go mam i jest nieziemski :D, zawsze możesz sobie softa wgrać do niego np z w 800i :slight_smile:

no w sumie zawsze z 200 stówy w kieszeni , ale jakos mnie korci do w810i , mam czas moge dozbierac :slight_smile: kurde trudna decyzja;d

ku sobie albo SE K750i albo nokie n70 uzywana polecam te komy

raczej odrzucam k750j i N n70.

Zdecydowałem się na SE z seri W, tylko nie wiem czy

W800i czy W810i

… ? Który ?:slight_smile:

Różnią się chyba tylko tym że w810i ma EDGE.

jezuuuu nie lubię takich tematów, najlepiej bedzię jak przejdziesz się do salonów, komisów itp. i sobie na nie popatrzysz pogadasz z fachowcamł, a nie takie głupie tematy zakładasz :roll: :roll: :roll: :roll: każdy ma swój gust, i bierz jaki Ci się podoba :?

Pozdrawiam i życze ładnego zakupu

k-9 jak ci sie temat nie podoba to nie musisz go ogladac i pisac w nim, wolny kraj nikt ci nic nie karze a ja chciaem to zalozylem :shock: a zakup ma być dobry a nie ładny, i dlateo wlasnie temat ten zalozylem, ale juz sie dowiedzialem co potrzebowalem wiedziec i do MODERNIZATORÓW FORUM, można zamknąć.

Pozdrawiam

Propobuje nokie 6288 .Choc kosztuje drogo to masz gratis karte pamieci o pojemnosci 512MB np. na MP3 .Aparat 2 Megapixele , 3GP ,

http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/ … es.html#of

Naprawde goraco polecam

a ile kosztuje, wiesz to co bym wydal na w810i to juz maximum moje na ktore moge sobie pozwolic.