Nowy telefon z GPS

Witam, mam zamiar kupić nowy telefon i chodzi głównie o to aby miał GPS, nie zależy mi na mapie Polski, ale Francji, Anglii, Niemiec. Myślałem nad tym: http://allegro.pl/item201799293_e65_now … atisy.html

tylko w sprawach telefonów to ja się kompletnie nie znam :stuck_out_tongue: Kartę sim mam z Plusa więc trzeba by było simlocka zdjąć. Jaki telefon się do tego nadaje i co jeszcze potrzebuję aby mieć GPS?

Potrzebujesz:

  1. Telefon z Symbianem 9

  2. TomToma

  3. Odbiornik GPS

Aha i simloka z tej nokii nie sciagniesz albo zaplacisz 400 zł.

E65 z tego co mi wiadomo nie ma wbudowanego modułu GPS więc dodatkowo trzeba dokupić

N95 posiada wbudowany moduł GPS ale jak narazie podobno nie jest kontabilny z mawigacją TomTom jedynie obsługuje mapy “nokii”.pozatym aby zainstalować dokładne mapy Angli,Niemiec i Francji będziesz potrzebował telefon z kartą pamięci co najmniej 1GB

Aż tyle kasy nie poświęce na telefon :mrgreen:

Dlaczego?

E65 to dobry wybór, możesz się jeszcze zastanowić nad n73, ale oczywiście muszi dokupić odbiornik GPS za jakieś 270zł (Nokia ld-3w) i jak chcesz być legalny to musisz kupić mapy :stuck_out_tongue:

A jak moge zobaczyć jakie telefony moge kupić jeżeli jestem w Plus dla Firm?

To jeszcze nie jest tak źle :stuck_out_tongue:

A ten N73 to gorszy jest od tego 65 widze?

Na pewno N73 ma lepszy aparat, ale za to E65 ma wlan i lepszy wyświetlacz (nie wiem jak z wielkością)

Seria E jest nastawiona bardziej na biznes, a seria N na multimedia.

Ostatnio coś słyszałem, że niektóre egzemplarze N73 są wadliwe (słyszałem o przypadku z sieci play - telefon się zawiesza, schodzi lakier z obudowy). Sam nie wiem co bym wybrał :slight_smile:

Dużych różnic między nimi nie ma,ja osobiście wolałbym e65 bo ma wlan,jest mniejsza,cieńsza(tak jak e50) i zdecydowanie ładniejsza.

Nawigacje wraz z mapami znajdziesz na http://www.symbianos.pl (jest osobny dział) musisz dokupić modół LD-3W

A co sądzicie o Nokii 6110 navigator?

Ford , jeśli chcesz mnieć telefon z GPS to polecam to urządzenie !!

Jest to kombajn . I tani . Windows Mobile 5 ma :slight_smile:

Złączono Posta : 14.06.2007 (Czw) 9:01

PS : Mój znajomy go sobie ostatnio zakupił , i jest naprawde zadowolony

Złączono Posta : 14.06.2007 (Czw) 9:03