Nowy telefon

(Ford Fokus) #1

Chciałbym sobie kupić telefon, muszą być bajery, najlepiej Nokia i w jakiejś promocji w Plusie, ze tania będzie :stuck_out_tongue: Musi być estetyczna, bez jakiś dodatków typu klapka, najlepiej bez joysticka. Czekam na propozycje ;]

(Debek Marcin) #2

Jeśli chodzi o bajery to polecał bym 6230i aparat (zdjecia jak z normalniej cyfrówki) blutoth (czy jakostak) karty pamieci i ogólnie bardzo spoko telefonik posiadam własnei taki. Tylko nie wiem czy jest w plusie w jakiejs promocji i nie wiem czy bedzie tani.

(system) #3

odradzam ta badziewna nokie , ja bym zadnej nokii niebral bo placi sie za firme a jakosc telefonu ogolnie i wyswietlacza bez komentarza polecam cos innego np Sony Ericsson lub Motorola

(Debek Marcin) #4

A czy posiadasz taki telefon jak Sony Ericson lub motorole żeby polecić jakis konkretny model?? Nie powiedział bym że wyświetlacz bez komentarza i cały telefon również bez komentarza.

(zciwo) #5

Bajery to SEk700i, tylko szkoda że kart pamięci nie ma i dżojstik jest. Dają też 2 lata gwarancji:)

(Neowg) #6

Jeżeli chcesz jakąś fajną Nokie z bajerkami to polecałbym 6670 ale jeżeli chciałyś już maszynę multimedialną to kup sobie Nokie 6680 . Wiem tylko że 6670 można kupić w Plusie w promocjii . Tylko za 49 zł :slight_smile:

(żabol) #7

SE k-700i poilecam tanie a dobra jak by to miala byc nokia z podobnymi funkcjami do k700i to niezle bys zaplacil a tak tanie i dobre :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(system) #8

Jaki model Nokii miałeś?

Złączono Posta : 27.03.2006 (Pon) 16:06

Z tematu "Jaki masz telefon"

Po co kupiłeś ten badziew, szajs itp.?

(Ford Fokus) #9

Ale spamujcie sobie na PW ;/