Nowy telewizor - na co zwrócić uwagę podczas kupowania?

Też tak uważam, zwłaszcza że gdybyś uważnie przeczytał to pisząc :

zapewne zauważył byś po dokładnym zrozumieniu tekstu że piszesz o sobie.

A tyle się mówi o czytaniu ze zrozumieniem, ale nie mam już siły tłumaczyć i rozpoczynać kolejnej dyskusji.

nie wytrzymie za moment :evil: może okulary ?? mógłbyś do rzeczy a nie zbaczasz z tematu i czepiasz się nie wiadomo czego :x najpierw może zamów taką prezentację a potem dyskutuj na takie tematy, o których jak na razie nie masz pojęcia ! ja kończę ze swojej strony bo szkoda nerw.

-ja właśnie w taki sposób wybierałem swój(Panasonic) ale niestety w Niemczech. Przez blisko miesiąc chodziłem sobie do MM, ustawiałem sobie(piloty wiszą przy każdym Tv na klipsach) ten sam obraz nawet na 4 odbiornikach i porównywałem. Po miesiącu jak się już zdecydowałem, marsz do kasy, zapłacić, i z magazynu dostałem wybraną maszynę fabrycznie zapakowaną i owiniętą taśmami producenta. Podobno w Polsce taka możliwość jest w sieci Saturn, ale osobiście nie miałem okazji widzieć(w Holandii tak). To jest najlepszy sposób jeżeli ma się choć trochę wiedzy na co zwracać uwagę i co porównywać. Jeżeli samemu tej wiedzy się nie ma zabrać kolegę który ją ma. Na forach często gęsto każdy doradzający ma swoją opinię i tą chce przeforsować, ewentualnie poleca sprzęt który on używa. Nie chcę powiedzieć że to złe ale to bywa powodem sprzeczek. Sporo wiedzy można uzyskać na przykład tu:http://hdtvpolska.com/ lub http://www.hdtv.com.pl/forum/.Tu jeszcze jeden adres:http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/HD_czy_Full_HD._Plazma_czy_LCD._37_czy_42_cale._Poradnik_dla_kupujacych_HDTV-1172.html. Powodzenia.

. Pozdrawiam

Nie ma co się tak jarać telewizorami. To jakaś polska patologia, że nie ma na michę, a plazma 50" musi być. Chata się sypie, a dostęp do neta musi być. Psy żrą własne goowno, a “tuningowany” golf dwójka straszy rdzą pod blokiem. Wszystko po to, żeby zaszpanować, oglądać głupie seriale i karmić się propagandą. Ja np. nie mam tv bo prawie wcale z niego nie korzystałem. Kupiłem kartę TV do komputera i raz na miesiąc coś sobie obejrzę. A pudło zwolniło miejsce w salonie.

PS.

Ciekawe na ile rat bierzecie te szatańskie wynalazki.

-wyluzuj człowieku #-o . I zmień sobie to co masz w profilu wpisane w rubryce"ZAINTERESOWANIA" bo kłamiesz jak z nut [-X .

@slawex1983

Wiesz że gdzieś tam jest prawda. często jest tak jak piszesz…Ale jeżeli chodzi o raty to teraz nawet bardzo bogaci ludzie kupują na raty bo poporstu się opłaca…zakup nie obciąża tak budżetu jakbyś kupił za gotówkę…

Teraz jest taka głupia moda na chwalenie się komórkami, telewizorami samochodami…tylko że dużo osób nie zauważa że mamy XXI wiek gdzie pochwalić to się można pięknym domem z ładnym ogródkiem ale nie 50 calowym pudłem który bardzo często stoi w mieszkaniu 2 pokojowym lub kawalerce (bo i tacy idioci się znajdą…)Czy aż tak ważny jest zakup telewizora aby pytać się na co zwracać uwagę??(nie mówię tutaj złośliwie do autora postu…)…ale zastanówcie się chwilkę… jeżeli byłbym złośliwy to odpowiedziałbym: aby zwrócić uwagę czy jest ekran…) ludzie na forach o RTV wręcz “biją” się o to który jest lepszy ale nikt nie powie że po tem najczęściej ogląda się 50 calówce telexpress czy “m-jak miłość… czy samych swoich w święta lub Kevina…” i to najczęściej w jakości SD bo programów w jakości HD jest tylko kilka/naście… więc powiem krótko jeżeli chcesz oglądać TYLKO TV to bierz pierwszy lepszy bo w Polsce programów w bardzo dobrej jakości jest jak na lekarstwo i ciężko jest dostrzeć różnicę czy Kevin sam w domu jest w rozdzielczości 720p czy 1080i / 1080p

Ale wy głupoty piszecie panowie to po prostu nie wiadomo czy płakać czy się śmiać …

UP@

jak kupujesz sprzęt według zasady pierwszy lepszy no to ci współczuję , ja wolę kupić raz a dobrze a nie potem biegać po serwisach z kartą gwarancyjną albo oglądać kwadratowe postacie w Tv

Co do reszty o szpanie się zgadzam ale co do zakupu Tv, no to proszę was nie róbcie scen :stuck_out_tongue:

slawex1983

skąd wiesz ze autor wątku nie ma co wrzucić na michę ? naprawdę nie wiem po co takie głupoty piszesz i co to ma wspólnego z tematem, jak drażni cię szpanowanie innych to chyba dyskusja nie w tym konkretnie miejscu , a jak znasz takich ludzi jak opisujesz tu to naprawdę ci wspołczuję i zarazem zazdroszczę bo ja nie znam :stuck_out_tongue:

P.S. Dobry Tv kupuje się do przyjemności z oglądania a nie dla szpanowania , to tak nawiasem bo chyba nie specjalnie wszyscy to rozumieją :wink:

kupowac tv za kilka tysiecy dla przyjemnosci ogladania czego?

zapewne pirackich filmów w divX…

nieee. no teraz się ściąga filmy Blue-ray…