Nowy tuner telewizyjny


(Janek Max) #1

Przymierzam się do kupna nowej karty telewizyjnej. Po przesiadce na windows 7 karta przestała być użyteczna bo producent już jej nie wspiera i brak do niej sterowników. Szukam nowej (jako prezent na gwiazdkę, chciałbym już teraz się zorientować) karty, żeby dobrze współpracowała z Windows Seven 64bit. Jako, że słabo się na tym znam to pokaże moja poprzednią kartę http://www.tweaktown.com/reviews/4/prolink_pixelview_playtv_pro/index.html

Jest to normalna kablówka rozdzielona na 2 kable przez który leci też internet. Lepiej będzie kupić z złączem a na PCI-E x1 czy normalne PCI ? Mam nadzieje, że mi coś doradzicie.


(slawex1983) #2

Stoję przed podobnym dylematem z tym, że ja chciałbym przejść na sygnał cyfrowy naziemny. Wstępnie wybrałem COMPRO VideoMate E900F HYBRID na magistrali PCI-E - dwa analogowo-cyfrowe tunery i podobno niezły obraz. Nic więcej o niej nie mogę napisać, bo nie widziałem jej na żywo. Obecnie mam standardowy tuner analogowy Leadtek Winfast TV2000 XP Expert pod PCI 2.2. Producent udostępnił sterowniki dla wszystkich okien, więc działa znakomicie na Windows 7 x64 - obsługuje m.in. mixer video EVR z 7. Nie mam z nią problemów. Jest to jakaś opcja dla Ciebie.