Nowy wygląd youtube problem z playlistami

Korzystam z Chrome na Windows 10, od wczoraj po południu youtube zmienił swój wygląd. Wszystko fajnie chodzi szybciej, ale mam upierdliwy problem. Jak wejść do playlisty bez odtwarzania ? W starym wyglądzie po kliknięciu w tytuł, wchodziłam do playlisty i pokazywała się lista filmów w tej playliście. Teraz, chociaż nie klikam odtwórz wszystko, tylko tytuł, to odpala mi się odrazu cała playlista. Czy ktoś wie jak to rozwiązać? Może to pierdoła, ale strasznie upierdliwa :confused:

Rozwiązanie z użyciem skryptu Youtube Playlist Link Fix:

  1. Zainstaluj do przeglądarki dodatek image Violentmonkey lub image Tampermonkey.

  2. Zainstaluj skrypt Youtube Playlist Link Fix.

  3. Ciesz się starą funkcjonalnością w nowym wyglądzie.


Powinno działać od ponownego załadowania kart otwartych przed instalacją skryptu.

1 polubienie

Jeśli chcesz wejść w listę filmów w playliście na nowym wyglądzie kliknij Pokaż całą playlistę.

playlista1

po czym po prawej stronie będziesz miała listę filmów a domyślny film nie będzie odtwarzany automatycznie

Mam nadzieje że o to właśnie ci chodziło. :slight_smile:

1 polubienie

Po części tak ale na starym wyglądzie na kanałach jak się kliknęło w nazwę playlisty to była lista, a jak w miniaturkę to się odtwarzała.

Widać jakby na nowym wyglądzie w tamtym miejscu zniknął link dodatkowy dla tekstu (może zbyt szybko ktoś przerabiał szablon i wcięło dodatkowe linijki kodu), co otwierał playlistę do czytania.

Kiedy wejdę na kanał osoby, którą subskrybyję i wybiorę playlisty, nie widzę takiej opcji, jak u ciebie

Bo on pokazuje to z wyszukiwarki, niestety bug w nowym layoucie że nie ma generowanego osobnego linka dla tekstu / lub źle domykany jest ten co otacza grafikę - w opcjach cofania wyglądu zgłosiłem błąd że brakuje tej funkcji (niestety po polsku więc jak wrocławski odział tego nie przetłumaczy to może dłużej być analizowany błąd).

Znalazłem skrypt naprawiający to na poziomie przeglądarki https://greasyfork.org/pl/scripts/32776-youtube-playlist-link-fix/code - działa na nowym layoucie i wraca stary sposób bez kombinowania (ale wymaga zainstalowania dodatku Violentmonkey / Tampermonkey / Greasemonkey (Firefox)).

Nie mogę zainstalować tego skryptu, wyskakuje mi komunikat “nie można zainstalować skryptów,ani rozszerzeń pochodzących z tej witryny”

Prawdopodobnie używasz Chrome - więc pobierz do niego:

I próbuj wtedy zainstalować skrypt, już nie powinno być komunikatu że nie możesz zainstalować.

Zrobiłam tak, jak napisałeś, za 2 razem się zainstalował skrypt, ale dalej nie działa. W tym dodatku, mam skrypty włączone.

Spróbuj odświeżyć playlisty “SargeThePlayer” kombinacją klawiszy Ctrl + F5.

Być może ładuje się stara część kodu nie poprawiona przez skrypt - sam próbowałem ostatnio zrobić skrypt pod forum ale nie doszedłem jak go uruchamiać skoro ładowana jest tylko część kodu a nie cała od nowa (na YouTube jest podobnie).

Tego niestety w tym skrypcie też autor nie przeskoczył.

Niestety odświeżenie nie pomogło :frowning: Pozostaje chyba tylko czekać, aż youtube zrobi z tym coś :frowning:

Pewnie tak jak nie znajdzie się ktoś kto zmodyfikuje skrypt by działał przy nie pełnym przeładowaniu (uruchamianiu bezpośrednio w zakładce karty playlisty z kanału twórcy) gdy zostaje górna nawigacja i czerwony pasek postępu ładowania.


@uayo Znalazłem ostatnio lepszy skrypt, działa przy przeładowaniu / zmianach zakładek:

https://greasyfork.org/pl/scripts/32776-youtube-playlist-link-fix/code