Nowy zasilacz do 150zl


(Yamakasi) #1

Witam chciałbym dobrać zasilacz do płyty głównej AsRock Alive NF4G(specyfikacja ftp://europe.asrock.com/manual/ALiveNF4G-DVI.pdf) procesor sempron 3500+ ,grafika geforce 7300LE jest to stary komputer służący wyłącznie do internetu wcześniej posiadałem Tracera 400W który niestety się spalił służył mi dość długo chciałbym dobrać zasilacz z nieco wyższej półki myślałem o zasilaczu Corsair VS 350 .

Z góry dziękuje za wszelkie porady


(falcon89) #2

Zasilacz w porządku.

Nie zamierzasz w przyszłości modernizować komputera?


(Lewanxd) #3

Cześć,

a może coś takiego? http://allegro.pl/niezawodny-zasilacz-f … 74978.html

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd


(Yamakasi) #4

Na pewno nie będę go modernizował z racji wieku tego komputera co do tego zasilacza Corsair VS 350 mam wątpliwości co do wtyczek ATX nie mogę znaleźć nigdzie pełnej specyfikacji czy posiada on 20pinowe i 4 pinowe wtyczki .


(falcon89) #5

http://techplanet.pl/produkty/zasilacze … 35273.html


(Yamakasi) #6

Za takie pieniądze chyba nie dostane nic co by działało dość długo :?


(Lewanxd) #7

Cześć,

Fortron jest markowym zasilaczem ze średniej półki, ten byłby tani i odpowiedni do Twojego sprzętu - skoro nie zamierzasz go unowocześniać itp.

Sprawdź sam: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html - ten nie jest regenerowany, pisze że nowy :slight_smile:

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd


(sadaj72) #8

Nie wiem czy wiesz ale ten corsair jest więcej warty niż cały twój komputer, jeżeli jesteś gotowy na taki wydatek to możesz go kupić.

Najrozsądniej byłoby jednak wziąć tańszego fortrona.