Nsis error dlaczego nie mogę zaistalować programów

POMOCY! !!

Nie mogę zaistalować żadnych programów z internetu które ściągam. Nie wiem jak jest z CD. Bo jeszcze nie próbowałem. Ale odkryłem że jak ściągam na dysk C: wszystko, to mogę zaistalować. A jak ściągnę na pulpit to już nie mogę zastalować i wyskakuje komunikat NSIS Error “Error launching installer” Szukałem tego w google i nic o tym nigdzie nie pisze. Może ktoś się spotkał z tym. Mam dopiero komputer od paru dni i to laptop HP Pavilion 5000t z procesorem Core Dou 1,83 i 1gb pamięci. Jest zaistalowany Norton Internet Security najnowszy i jest włączona zapora windowsowa. Od początku jak dostałem laptopa nie mogę zaistalować zadnych programów które ściągałem na pulpit albo np. W moje dokumenty. Narazie działa jak ściągne na dysk C: i wtedy mogę uruchomić instalatora. Proszę o pomoc. Błagam

Przede wszystkim wyłącz zaporę Windows - o ile oczywiście masz włączonego firewall-a z NIS. Potem ewentualnie sprawdź ustawienia NIS.

Po co krzyczysz ?? Czy naprawdę sądziśz, że w ten sposób szybciej uzyskasz pomoc? Zmień to proszę. :evil:

:?

Mam wyłączonego fiweralla windowsowego i wylanczalem na kilka minut norton security internet i nadal jest tak samo. Nie moge instalowac zadnyh programow ktore mam na pulpicie jakies instalki. Nawet jak chciale spakowac sobie jeden folder ktory jest na pulpicie programem winrar to sie uruchamial program pakował folder. Ale nie ukazał się na pulpicie plik spakowany. Co ciekawe uruchamiam winrar i on widzi że na pulpicie jest spakowany folder, sprawdzilem dokładnie pulpit. Wina jest przez bład ktory wyskakuje podczas instalacji instalek z pulpitu. NSIS Error “Launching Error installer” a na dysku C: wszystko działa. W katalogu moje dokumenty to samo nie mogę instalować. Bo katalog Moje dokumenty jest razem z pulpitem na moim koncie. Nie jak administrator. Ale sprawdze na koncie administratora jak to się odbywa. Właśnie tego jeszcze nie przetestowałem. Zaraz odpisze co i jak.

Pozdro