Ntoskrnl.exe a klawiatura

hejka!

mam bardzo poważny problem, chodzi tu o to żę wczoraj robiłem coś tam na kompie i nagle przestała działać klawiatura i mysz, no ale spoko więc go reset i jeszcze raz chciałem odpalić. NO i przy uruchamianiu pojawił się błąd, żę brakuje pliku ntoskrnl.exe i żeby go skopiować (a klawiatura też nie działała więc do biosa nawet sie nie da wejść !!

to może spróbuj użyć innej klawiatury

może padło wejście PS od klawiaturki :roll: albo samą klawiaturkę ##@@## trafił :smiley: :smiley:

sprawdziłeś ją na innym komputerze :?:

nie napewno nie, bo mam dwie myszki i dwie klawiatury! (stara i nowa ) a jest możliwe że to jakiś wirus?? albo coś takiego?

i napewno wejście na mysz i klawiature są dobre bo jak podmieniłem ten plik ntoskrn;.exe to mi działał klawiatura na chwile, a potem znowu przestała!

a więc może wirus skocz z dyskiem do kumpla i skanuj dysk jak to nie pomoże to najprościej format a zobacz też dysk kumpla u siebie czy zadziała

zrobiłem tak:

usunołem wszystkie partycje, sformatowałem, zainstalowałem na nowo windowsa (robiłem to nie na swoim komputerze) i nic :frowning: a możę trzeba coś z biosem zrobić??

weź dysk kumpla do siebie jak nie działa klawiatura to znaczy że wyjście ps/2 siadło(chyba że masz klawiature na USB to co innego)

----Post 2 -----

a bios możesz zresetować


Używaj funkcji zmień. Lazikar