Ntune na EVGA 680i + GF7600 GT - jak to odpalic zeby dzialal

witam, jak w temacie. sciagnalem najowszy ntune, instrukcje do niego w .pdf , a kiedy odpalam NTUNE wyskakuje mi takie okienko jak od ustawien w sterownikach nvidii i moge ustawic tlo pulpitu bla bla, w ogole nie odpala sie to co widze na screenach w intrukcji…

pomocy :slight_smile:

Witam!

Odpala się w sterownikach…

Klasyczne okno nawigacji -> Wydajność -> Dostrajanie ręczne -> Regulacja ustawień procesora graficznego.

To była przykładowa ścieżka do regulacji taktowania.

tylko ze mi sie odpala jakis panel sterowania NVIDIA zamiast programiku NTUNE :frowning: a tam nie widze tych opcji, ktore sa prezentowane w instrukcji…

Witam!

Tłumaczę Ci, że nTune to komponent, który się integruje ze sterownikami, właśnie w panelu NVIDIA.

Odpalasz panel NVIDIA, później dajesz Widok -> Klasyczne okno nawigacji i tam już masz wszystkie opcje nTune.

wiem, ze tak jest u ciebie, ale u mnie nic dodatkowego poza tymi 2 opcjami sie nie wyswietla, inaczej bym nie zawracal ci glowy :slight_smile:

W ogole jak uruchamiam to wyskakuja jakies ostrzezenia: zeby uruchomic nie trzeba miec… itd, potem uruchamia sie okno i sa tylko opcje do 3D gdzie nie ma nic do ustawiania pamieci i GPU, oraz cos do ustawiania wielu monitorow. NIC WIECEJ

Witam!

Zainstaluj od nowa nTune, później musisz zatwierdzić jakieś tam warunki umowy czy coś i właśnie te ostrzeżenia, że nTune może zniszczyć kartę blablabla…

Następnie otwórz Panel NVIDIA i ustaw tak jak na screenie:

64d6320daffc0e4e.png

Następnie jeśli wszystko masz dobrze ustawione powinieneś uzyskać coś takiego:

b52f3fcf817edb11.png

Tutaj jest łatwiej nawigować, niż w tym nowym widoku nVidii.

ok, thx za screeny, wlasnie u mnie sa tylko te 2 ikonki, ktore ty masz na srodku. zaraz odinstaluje i sprawdze jeszcze raz.

Złączono Posta : 25.03.2007 (Nie) 12:26

kurcze znow to samo, moze ja mam zly sterownik zainstalowany do karty gradicznej…? czy to moze byc przyczyna? zainstalowalem najnowszy ze strony nvidia pod win Vista. no chyba ze ten programik nie dziala pod vista :slight_smile: ?

BTW u mnie na koncu instalacji nie pojawia sie ta umowa do zaakceptowania o ktorej wspominasz.

Złączono Posta : 25.03.2007 (Nie) 12:27

PS. karta graficzna to PALIT GF 7600GT 256MB