Nuda na komputerze jaką gre mi polecicie

Niestety ale ale dopadła mnie nuda na komputerze. Co prawda idzie lato ale w jakiś deszczowy dzień żeby nie było nudno pograł bym sobie w coś. Ale znudziły mnie gry wojenne jak Call of Duty, ArmA, czy wyścigowe jak rFactor, GTR evo. Pograł bym sobie w jakieś ciekawe gry z fabułą. Ostatnią jaką wciągającą grę grałem to Bioshock, half life 2. Pograł bym sobie w coś typu może tomb rider. Dzisiaj oglądałem recenzje Red Dead Detemption i wydała mi się bardzo ciekawa niestety jest tylko na xboxa i ps3. Jaką mi może polecicie gre ? Jakaś gra która się przechodzi jakoś dłużej. Bo mam wrażenie że teraźniejsze gry są strasznie krótkie np. Medal of Honor Allied Assault przechodziłem chyba w 3 tygonie albo i dłużej tyle tam misji było, a airborna to chyba w tydzień. Teraz jakoś głównie skupiają się na grafice (nie mówię że wszystkie gry takie są) a nie grywalności. Podsumowując gra jakaś przygodowa, akcji na pewno odpadają symulatory, wyścigowe, sportowe, RPG. Mój komp to AMD AthlonX2 4200+, ATI Radeon HD4670, 3GB RAM 800

Frets On Fire, świetna gra.

Half life 1, Mafia 1, Max Payne 1 i 2, System Shock 2, Deus Ex 1 i 2, Thief: Antologia, Tomb Raider 1 i 2

Polecam “Wyjście na miasto” Zarąbista fabuła, sprzętowe wsparcie 3D, dźwięk 10.1 surround :lol:

World of Warcraft + dodatki i jazda!! :smiley: =D>

Unreal Tournament 3 on-line =D>

Wiedźmin - super gierka

slepciu , 100% racji , root4u , kup wiedźmina,nie pożałujesz,świetny jest też DeadSpace,Resident Evil 4,i jeszcze parę gierek.

przeciez napisal:

boger , grałeś w Wiedźmina?To nie jest typowy rpg,to gra przygodowa+akcji+rpg,a fabuła to dla mnie mistrzostwo świata.(ok 90h grania)

Polecam grę “get a life”

Pełne 3D, rozdzielczość ULTRA MEGA HD, brak mgły w dużej odległości, małe wymagania sprzętowe, potrzebne tylko nogi, oczy i uszy, w grze uświadczysz zmienne pory dnia, zmienną pogodę, interakcję z innymi NPC, możesz wcielić się w każdą postac w jaką zechcesz, zbierasz punkty doświadczenia w szkole/pracy , różne świetne tryby typu : get a girl, get a degree, get a job itp.

Polecam :slight_smile:

Dodane 12.06.2010 (So) 17:14

A żeby tylko 10.1, system dźwięku zależy tylko od ilości źródeł dźwięku, pójdzie do jakiejś galerii handlowej to będzie miał 100.1

A ja jednak polecam world of warcraft.

Polmos,obojętnie jaki ehhhh!

Zobaczę demo wiedźmina jak mi się spodoba to kupie. Co prawda słyszałem recenzje ale trzeba samemu sprawdzić. Szkoda że Mafia 2 dopiero w sierpniu wychodzi bo też bym zagrał.

Wiedźmina warto kupić również dla dodatków, zwłaszcza dla płyt z muzyką i mapy świata - to coś wartego polecenia dla fanów sagi o Wiedźminie, w książce nie ma mapy, a ta dołączona do gry tworzona był przy współudziale Sapkowskiego.

Ostrzegam tylko, że zapisane stany gry z demo nie działają na pełnej wersji, więc trzeba od nowa przechodzić