Numer do nortona 2004

(Del15piero) #1

Zakupiłem sobie nortona w pudełeczku eleganckoi zainstalowałem ale gdy go uruchamiam muskakuje mi okienko zeby wpisać jakiś kod i teraz pytanie gdzie go szukać na pudełku go nie ma :mad: wywaliłem podad 200 dychy w błoto

:infinity:

(system) #2

Niedziwne, że na pudełku nie ma, bo łatwo każdy by mógł wtedy taki kodzik mieć. Poszukaj dokładnie wszędzie, napewno gdzieś jest.

(Del15piero) #3

Gdzie masz na myśli wszędzie

(Lisek) #4

Ja na Twoim miejscu poszedłbym tam gdzie kupiłeś tego Nortona, przecież jeśli coś kupiłeś to ma to działać :slight_smile:

(Del15piero) #5

Działać działa ale tylko 15 dniówka zeby mieć ja cały cas to trzeba mieć

"Produck key"

(Cebula) #6

Zadzwoń na infolinię Symanteca - 00800 3111269 (po polsku) i się zapytaj. Ewentualnie jak się nie doczekasz zgłoszenia to na nr: (22) 586 92 00

(system) #7

uruchom nortona ,potem muśisz zarejestrować go przez internet kod przyślą ci meilem

(Del15piero) #8

Pytanie jak ????????????????????

(Del15piero) #9

Nie mogłem już czekać i uzyłem key generatora :wink: czasem to sie przydaje jak nie ma sie co juz zrobić

(pysiu) #10

to nie lepiej było do infolini zadżwonić :twisted:

(Del15piero) #11

Mam taka usługe tp sa że w miesiącum moge tylko 30 rozmów wykonać a naspepne to są bardz drogie

(pysiu) #12

ale jak dobrze rozumiem zrobiłeś sobie z leganej wersji pirata :mad: :mad: :twisted:

(Del15piero) #13

ja uwazan że jeśli mam ogrinalną wersje to moge sobie z nią zrobić co chce oczywiście bez nielegalnego rozprowadzania :wink:

(pysiu) #14

jeśli tak tweirdzisz ale według ich to juz piradztwo bo pewno klucz dostal bys na jakiś warankach :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: