Numeracja stron w wordzie

W jaki sposób mogę zmusić worda xp do tego aby numerował strony w dokumencie w następujący sposób: 1, 3, 5, 7, … itd. ? :slight_smile:

Użyć wyszukiwarki na forum - temat poruszany lub odpal helpa worda - tam masz opisane

czy ktoś ma inny pomysł ?

To znaczy ??

To znaczy, że skorzystałem z wyszukiwarki i helpa :slight_smile: jak sugerowałeś wcześniej lecz z mizernym skutkiem.

Większość poruszanych postów na temat numeracji w wordzie, jakie udało mi się znaleść dotyczyła rozpoczęcia numerowania stron od jakiejś liczby zachowując po niej kolejność numerowania (np. 8, 9, 10, 11, itd.)

Ja muszę ponumerować strony liczbami nieparzystymi, w sposób, który podałem wyżej.

Mówiąc inaczej muszę wydrukować dokument jednostronnie, z zachowaniem numeracji dwustronnej i niebardzo wiem jak to zrobic.

z helpa

Tak więc, tworzysz sekcje i nadajesz im numery stron jakie chcesz - oczywiście wyklikując opcję - zachowaj numerację z poprzedniej sekcji

W wordzie masz takie coś jak “nagłówek i stopka” Tam wystarczy odpowiednio ustawić i strony się będą same numerowały !!

rozumiem, dzięki za pomoc.