Nutka w dysku? :|

Siemka.

W dysku D, mam nutke, jakbym miał tam muzyke, wiecie o co mi cohdzi. O to:

nutka9aa.th.jpg

Nie chce tej nutki :confused:

ja też mam taką nutkę w lokalizacji

C:\Documents and Settings\xxxxxxx\Moje dokumenty\Moja muzyka

i każdy raczej ją ma

No tak, ale ją łatwo usunąć, a na dysku nie :confused:

coś masz namieszane, w czym Ci to przeszkadza?

Poprostu nie chce tego mieć, napisz jak to usunąć, a nie nabijasz posty :confused:

możesz to usunąć zmieniając styl na Styl klasyczny windows

start >>> Panel sterowania >>> Ekran >>> Wygląd >>> Okna i przyciski: Styl klasyczny windows

poza tym kolego to komentarze w stylu nabijania postów zachowaj dla siebie :evil: :evil: :evil: :evil:

następnym razem za takie stwierdzenia specjalnie nie otrzymasz pomocy

Ale mi to porada, może daj innym dojść do głosu. Ja chce poprostu usunąć tę nutkę, nic nie chce zmieniać. Żadnego innego wyglądu.

A, mam tą nutkę za każdym razem, przed formatem i po formacie…

W folderze “dyskowym” nie mam muzyki…

Wchodzisz w: Własciwości>>Dostosowywanie>>Jakiego rodzaju folderu potrzebujesz?>> i tam wybierasz jeden z typów.

Wydaje mi się, iż tej nutki nie da się usunąć. JEst to lement skinu wyglądu folderu moja muzyka i nie ma raczej sposobu na jej usunięcie.

Jednym z wyjśc może być zmiana skina całego windowsa lub zmiana na styl klasyczny. Innych sposobów tu nie widzę.

wydaje mi się zbędny :mrgreen:

@ptaku nie przejmuj sie gadanina ;]

Tak w tym styu to jeszcze format zaproponujesz…

@ptaku ronisz tak:

wchodzisz do tego folderu klikasz na puste miejsce i wymierasz wlasniwosci prowoklik of kors ;] a dalej jak na fotce ;p

7dudahu02uwspva1.jpg

Złączono Posta : 05.02.2006 (Nie) 23:10

A nie doszedles jeszcze do tego ze kasza(xp)lot sam rozpoznaje zawartosc folderu i dlatego tworzy ta nutke…??

zrób screena i daj go całego zwłaszcza z adresem lokalizacjii folderu , wtenczas zobaczymy co masz namieszane , tak dokładnie opisałeś problem że połowa z nas wogóle go nie zrozumiała ,

już doszedłem po szczegółowym czytaniu i własnie dlatego usunąłem posta

Tak myślałem, by wrzucic cały, ale jakoś nie wyszło :smiley:

Teraz to napewno rozwiąże pare problemów.

nutka8xo.th.jpg

Panel sterowania - System - zaawansowane - wydajność , odznacz /użyj obrazu tła dla każdego typu folderów/