NVidia 7300GT nie wczytuje tekstur

Witam, mam problem z moją kartą graficzną. Jest to Nvidia GeForce 7300gt 512mb DDR2. Problem występuje w grze landwirtschaft simulator 2008. Wygląda to tak 7624515d4cf88811.png. Dodam, że mam świeżo zainstalowane sterowniki i dirext’a 9.0c. Dzięki za pomoc :slight_smile:

Najnowsze stery z strony producenta?? klik.

Potem jeszcze raz zainstaluj directx: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … tributable

Adam, tak mam te stery zainstalowane :smiley: Direx’a spróbuje

Haaaa Xd Miałem okazję zagrać w to grę na moim komputerze… i sytuacja jest taka że w nocy jak zapale światła w niektórych miejscach zamiast tekstur ziemi pojawiają się białe pasy i gra bardzo spowalnia że prawie nie da się grać aż wyłącze światła. Sterowniki na mojego Radeona 9550 mam dobrane najlepsze gdzie najwięcej fps w grach. Ta gra jest w wielu szczególach nie dopracowana, a po za tym monotonna i troche bezsensowna ;/ sam wśród pól zbierasz kasę i nie możesz nic z a nią zrobić, nie da się kupić nowych maszyn, a ni założyć hodowli - PO PARU GODZINACH KOMPLETNA ŻENADA :x

Hehe PrzeMaxeK masz rację :smiley: ale ja się założyłem z kumplem o to kto będzie miał więcej kasy. A tu praktycznie grać się nie da. Nowe stery i Dirext nic nie dają. Jakieś pomysły? Dodam, że tak się dzieje na włączonym AA 8x bo inaczej są kwadraty zamiast obrazków i napisów.

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 23:11 został dopisany post przez mass95

Wie ktoś coś jeszcze ? Bo np. na 640x860 bez AA zamiasy napisów są kwadraty i całkowity brak tekstur :evil: Proszę pomóżcie bo nie mam co robic

No to przynajmniej wygładzanie tekstur działa :smiley:

Może spróbuj użyć starszych sterowników ? Mi takie cuda działy się przy starszych grach i nowych sterownikach.

Mój problem rozwiązała aktualizacja directx do najnowszej wersji.

Ehh już dałem sobie z tym spokój. A stery mam najnowsze

mass95 ,

dzieje siętak tylko w tej grze, czy w innych również?

zainstaluj ponownie directx’a (najnowszego)