Nvidia 8800 gt i DVI

Mam małe pytanie. Moja karta ma 2 porty dvi dual link. Dlaczego gdy podepnę pod drugi port, monitor nie otrzymuje sygnału, a na pierwszym porcie wszystko jest ok? Na tym pierwszym porcie gdy wepnę d-sub jest ok.

Może dlatego, że obsługuje analogowy sygnał vga tylko na jednym wyjściu? Poczytaj instrukcję :wink:

Możliwe że te drugie wyjście to DVI-D i przez to nie masz z tego wyjścia obrazu. Natomiast jeśli podłączysz kablem DVI z tego 2 wyjścia to obraz powinien być.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Digital_Visual_Interface

depedro Juz mówie. Oba wyjścia na karcie są dvi -i Dual link, natomiast na monitorze mam DVI-d dual link

Ale pewnie faktycznie to wyjście moze nie przesyła wyłącznie sygnałów cyfrowych. Nie mam niestety instrukcji do karty, a chętnie bym sie dowiedzial.

Wejdź w panel nvidia i zaznacz klonowanie obrazu i będziesz miał sygnał na obydwu wyjściach.

Nie chodzi mi o to dorcel21, chodzi mi po prostu oto, dlaczego na jednym z wyjść na karcie graficznej(oba są dvi-i dual), po podłączeniu monitora dvi-d nie ma sygnału, a podłączając do drugiego wyjścia na karcie jest. Widocznie to jedno wyjście na karcie po prostu nie przesyła tylko sygnałów cyfrowych.