nVidia Galaxy 9800gt - będzie płynnie chodziła?

Witam, ostatnio coś myślę sobie nad zakupem nowej karty graficznej a mianowicie Galaxy 9800 gt. Ma ona mi służyć do gier (starych typów) oraz do szperania po necie i ta wlaśnie mi wystarczy, lecz nie wiem czy będzie płynnie chodziła na moim sprzęcie:

Zasilacz: Modecom MC-S350 PFC 350W

Procesor: Intel Pentium Dual Core E2160 1.80 ghz, 2 rdzenie

Płyta główna: Asus P5VD2-vm/s

Ram: 2gb

Jeżeli czegoś jest za mało to poproszę to napisać :slight_smile:

Pozdrawiam.

Zasilacz do wymiany.

Ganomant ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Na jaki?

Ganomant ,

Akurat Modecom MC to najlepszy zasilacz jaki wyszedł spod tej marki :smiley: twój posiada 300W na liniach +12V co powinno spokojnie wystarczyć żeby uciągnąć ten zestaw.dziś nikt nie pamięta już tych zasilaczy to nie Feel z czarnej listy

Ja bym na twoim miejscu zmienił zasilacz na 400W+ firmy typu OCZ. Procek troszkę słaby, ale bym się po interesował OC.

OC jednak na mojej plycie glownej jest nie mozliwe, blokuje po prostu dostep do podkrecania procka… Planuje oddac komputer do informatyka on moze cos z tym zrobi. Zasilacz on mi rowniez poradzi jaki dodac do mojego zestawu :wink:

Pozdrawiam, oraz prosze o zamkniecie tematu.