NVIDIA Geforce vs. ATI Radeon

mowie o NVIDIA i o cenach dla zwyklego smiertelnika…bo niewyobrazam sobie ze jak ktos kupuje komputer to stac go wydac ponad 2000 zl za sama karte graficzna…

=>ATI Radeon

Ati… bo nie kombinuje jak NV z Quad i innymi niepotrzebnymi tak naprawde pierdołami. Skupia się na tym co jest najważniejsze. Wiele kart ATI można przerobić na lepsze modele - i to też przemawia na tak za ATI!

czy koles ktory ma zaledwie 14 lat moze wiedziec co jest dobre? przesiadl sie z gry TV na PC dostal RADKA taniego i mysli ze osiodlal wszechswiat bo niewidzial wydajniejszych NVIDKOW:P i sie teraz wypowiada :stuck_out_tongue:

Pozdro dla wszystkich znajacych sie na rzeczy

nVidia! 7 lat temu mialem kartę Riva TNT 64/32 była swietna, do czasu wymiany na … GF FX5200 128/128 :x.

W ogóle nie lubię firm ATI i INTEL… z przyzwyczajenia:P nVidia i AMD roxxxx!!

w moim przedziale cenowym korzystniej wypada ATI, ale gdybym mial ten 1000zl na karte to bym chyba wzial GF

Co tutaj ma wiek do rzeczy? :roll:

ATi :!:

Znowu nie ma opcji dla mnie :lol:

Wdg. mnie obydwie serie kart graficznych są bardzo udane.

W domku na jednym kompie mam geforce na drugim radeonka i jestem bardzo zadowolony z obydwu kart.

Jak dla mnie remis.

ATI.

x1900XTX w CrossFire pokonuje quad GF 7900

Za to Ty jesteś wszechwiedzący, skarbnica wiedzy się znalazła!

Ja jestem za Radkiem, jest tańszy od Nvidii i wiele modeli można dobrze podkręcić (niestety nie mój :lol: ).

jestem za ATI , polecam model x1900XTX … szkoda że taki drogi :mrgreen:

powodem jest brak chipsetów potraficych w pełni wykorzystać możliwości quad-a

W zależności od przedziału cenowego wybrałbym nvidię albo ati. W rywalizacji ati vs nvidia nie można wskazać jednoznacznego zwycięzcy… można porównywać konkretne procesory graficzne ale w rywalizacji między firmami jest moim zdaniem remis. Osobiście posiadam produkt nvidii… niestety w tym przedziale cenowym są dużo wydajniejsze radeony. Tym bardziej, że moja grafa pochodzi z niezbyt udanej serii fx.

Powiem tak: do ~450zł ATI, do ~1200zł nvidia, wyżej nie oceniam ponieważ byłoby to ryzykowne, a po drugie nie stać mnie na grafę za tyle PLNów :lol:

To niech się wezmą za normalne karty graficzne, a nie kombinują a i tak mijają się z zamierzonym celem… :?

Ostrzegam. Jeszcze raz zobaczę takie wypowiedzi, będą ostrzeżenia. Do piaskownicy to na podwórko a nie przed komputer.

NVIDIA - mam to nie będe wybrzydzać :lol: