Nvidia pod banderą Microsoft. Koniec sterów dla pingwina?

Jak myślicie. Czy przejęcie NVIDII przez Microsoft oznacza koniec sterowników dla tych kart pod Pingwina ? I czy w ogóle dojdzie do takiego przejęcia ? Osobiście chciałbym, aby nic takiego się nie wydarzyło. Czekam na opinię innych.

To jest póki co zwykła plotka, a Ty już panikujesz. Spokojnie. Poczekamy, zobaczymy. Na razie wstrzymajmy się z dywagacjami :wink:

Przypadkiem nVidia nie jest Intelowska?

Jeśli przejęcie by nastąpiło (mnie to tam, ważne, żeby karty działały) to raczej nie będzie to koniec wsparcia dla pingwinka.

Widzę, że Microsoft ostro bierze się do roboty - najpierw Skype, teraz plotki o nVidii - gdyby wydali jakąś używalną wyszukiwarkę mogącą konkurować z Google zaraz bym się przerzucił - ale Bing… zresztą inne nie są lepsze, nie ma żadnego zamiennika dla Google, co mnie nie cieszy.

A i się wyniki google powoli coraz mniej zaczynają podobać… często wyszukiwarka sobie coś sama ‘wymyśli’ i tego sie trzyma… i ciężko ją zmusić do szukania tego o co mi chodzi… niby rozbudowana i ma wiedziec o co mi chodziło, ale jak mi chodziło o cos innego niz sobie to wymyśliła to cięzko to wyegzekwować… ostatnio szczytem juz było po wpisaniu ‘coś1, -coś2’ jak w wynikach wyrzuciła ‘czy chodzło ci o coś2?’ i wyniki dla coś 2…

I o to chodzi, ale nie ma zbytnio wyboru.

Raczej nie - przecież Intel też produkuje karty graficzne (układy zintegrowane).

To coś mi się pomieszało, może gdy AMD przejmowało ATI ktoś miał teorię o przejęciu nVidii przez Intel i w tym miejscu mi się pomieszało :smiley:

Natomiast skype, nadal będzie “rozwijany” pod linuxem, i zapewne jak MS przejmie NVIDIA, to może ze sterownikami do linusa też tak będzie, jak ze skypem

Sterowniki na pewno zyskają na jakości. Instalka urośnie do 1,5 GB a w zależnościach pokaże się DX11 orz .NetFramework emulowane w locie pod wbudowanym Wine :smiley:

Ha, ha, ha, uśmiałem się. Jakoś do Microsoftowych klawiaturek sterowniki tyle nie mają…

alternatywa googla bardziej światowa niż polska ale zależy co kto szuka…

http://hakia.com/