nVidia WDM Video Capture ( universal ) problem - ?!?!?!

(system) #1

mam taki dziwny problem już od dość dawna z tym sterownikiem , zazwyczaj obok niego ostrzeżenie [żółty znaczek - wykrzyknik] że ma problem i nie działa

czasem uda mi się wgrać sterownik z płyty -CD

• MV42&MV42N -

audio/WINXP/VIA ACE'97 Enhanced Audio Controller [WDM]

[troche dziwne bo to jest AUDIO a wgrywa się do VIDEO]

i wtedy ostrzeżenie znika , a czasem ten sam sterownik z - CD- wgra mi sie dzie indziej [do innego sprzętu] i wtedy mam właśnie ten problem

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

nVidia WDM Video Capture ( universal )

....... ........ ......... ........ ...... ..... .......... ......... ......... .....

Typ urządzenia - Kontrolery dźwięku, wideo i gier

Producent - nVidia

Lokalizacja - na NVIDIA GeForce2 MX/MX 400

... ... ...... ........ ..... ......... ....... ........ ... ..... .... ......

Stan urządzenia :

Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)

. ...... ..... ........ ........ .... ........ ... ....

Aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów przeznaczone dla tego urządzenia, kliknij Narzędzie do rozwiązywania problemów.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

pare razy próbowałem przeinstalować , zaktualizować , przy wgrywaniu go na siłe komp mi szalał wywalał info z niebieską planszą o jakimś krytycznym błędzie , robił sie samoczynny restart no i przywracał sobie jakieś stare sterowniki i kończyło sie na tym że musiałem wgrywać nowsze wersje , a [błąd] dalej był

A MOJE PYTANIE DOTYCZY :

do czego właściwie jest ten sterownik , bo właściwie gry mi działają komp chodzi normalnie , dzwięk i inne tym podobne też działają

(JNJN) #2

Wrzuć i poczytaj.

nVidia WDM Video Capture

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

Odinstaluj oprogramowanie i stery karty,zrób dokładną czystke po sterach,restart komputera i uruchom ją na sterze systemowym i co się dzieje.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Odinstaluj oprogramowanie karty muzycznej i stery,menadzer urządzeń i usuń lub odinstaluj wszystko co dzwięk,restart kompa.

Wgraj stery do płyty głównej jak VIA to pakiet 4.38.

Zastosuj ster do karty w wersji 28.32.

Pobierz najnowszy ster do twojej karty muzycznej i systemu i zainstaluj.

Uaktualnij DirectX do 9.0b lub c.

Z uruchom komenda dxdiag i zrób testy.

Jak to samo.

Jak system stary to może warto wgrać świeży.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 6&start=30

nVidia WDM Video Capture - jest to sterownik karty grafiki z wyjściem VIVO i prawdopodobnie z kimś lub czymś się gryzie.

Co ciekawe nie znalazłem rozwiązania tego problemu,bo problem występuje i na kartach z VIVO i bez.

Mogę tylko przypuszczać że winne może być oprogramowanie i stery oryginał z płytki CD do karty.

Jak byś wgrywał nowy system,to zastosuj najnowszy ster do karty muzycznej i ster do karty grafiki 28.32 lub 30.82.

Nie używaj płytki oryginał CD do karty grafiki.

(system) #3

Dzięki za pomoc !!

zrobie tak jak w opisie , ale dopiero chyba pod koniec tygodnia , jak będe miał więcej czasu i wyłączność na dostęp do komputera , bo napewno zajmie to roche czasu no i musze troche pościągać nowszych sterowników.

Ps. temat można chyba już zmknąć ????