NZXT Tempest

Na rynku pojawia się nowa obudowa ze stajni NZXT. Jest nią high-endowa NZXT Tempest

Na pierwszy rzut oka wydaje się dobrze dopracowaną bryłą z wygodnymi portami u góry. Duże wrażenie robi spora ilość wentylatorów 120 i 140 milimetrowych.

Ciekawym rozwiązaniem wydaje się możliwość zamontowania 9 zewnętrznych napędów.Jedyne co mnie martwi i niepokoi to podświetlenie wentylatorów które mogą z czasem przeszkadzać.

Również nie zgadzam się z opisem firmowym że obudowa może być dobrym kompanem na LAN-party, ja bym się bał takie cacko zabierać gdziekolwiek.

Ciekawe czy nowy NZXT wywołał “burze” w u innych użytkowników, bo moje wrażenie jest powiedzmy powyżej średniej, ale bez szału.

Ja swoją obudowę - kompa już 4 krotnie na Lan party zabierałem … Nie jest to laptop ale dawałem sobie radę …

Gdzieś czytałem że można wyłączyć NA STAŁE :stuck_out_tongue: podświetlenie wentylatorków :slight_smile: … Więc to nie problem …

Ogólnie jak dla mnie obudowa z opcji i wyglądu przeciętna nie wyróżnia się niczym prócz ceną :slight_smile: