O/C Athlona x2 4400+ EE -ile?

Chciałbym spytać do jakiej bezpieczniej wartości bedzie można go podkrecić ?

Tak aby nie przegrzewał się zbytnio i jeszcze troche pożył.

"Thought people might be interested in seeing the speeds I’ve got stable on my 4400+" i pewnie Ty tez

http://www.neowin.net/forum/lofiversion … 28503.html

do 2.8 GHz to bez problemu idzie każdy… zależy jaki masz zasilacz, czy na boxowym chłodzeniu i takie tam…

…ja ze swojego jak narazie najwięcej (STABILNIE) wycisnąłem 3.1 GHz…

Próbuj

Chłodzenie box

zasilacz się aż przestraszyłem jak zobaczyłem po zdjeciu bocznego panela : Fell 350 W :x :lol:

mobo foxconn.

ram 667 mhz 1gb( kupuje jescze 1gb tych samych) chyba nie przeszkodzi mi aby dociągnąc na nich jakies 2,6 Ghz 2,66 cos kolo tego ?

A i mam jeszcze jedno pytanko jak już bede miał tego procka po OC i ten drugi gb ramu to jak grafa była by optymalna pod ten zestaw > obecnie amm radeona x1550 i chcem go zmienic na cos lepszego.

Optymalnie mam na myśli nie coś o 10 % wydajniejszego a drogiego w stosunku do niego o 40 % tylko w miare cos w dobrym stosunku cena jakość.

Ale tez nie cos naprawde mocnego co bedize sie przy tym zestawie marnowac bo albo procek albo to mobo albo ramy ( w przyszlosci wymieniam na 800 mhz cl4) beda wąskim gardłem całego układu/zestawu. A więc poszukuje cos optymalnego. :smiley: