O co chodzi z kartą fizyki

Witam w podpisie pewnego usera znalazłem “kara fizyki …”

Co to w ogóle jest i po co to jest ?? :smiley:

Na dodatek są tam pamięci GDDR3 a całość jest pod PCI ;/ Jak się to ma do siebie to nie wiem …(wyczytałem z opisu jednej z nich za ponad tysiąc złotych.)

Mniej więcej o to… :slight_smile:

acha … dzięki :slight_smile:

na chwile obecna chodzi o wyciagniecie kasy w ludzi :slight_smile:

bo jest to jeszcze praktycznie nieprzydatne urzadzonko :stuck_out_tongue:

pozatym z tego co wiem to są plany by zintegrować na karcie graficznej procesor do obliczeń fizyki:P

No widzę że nigdy nie miałeś do czynienia z kartą fizyki. Wiem że to o mnie chodzi i gwarantuje Ci że to przydatne urządzenie :slight_smile:

yyy… :shock:

wymień gry które korzystają z tego urządzonka ? ;]

nieneguje przydatności tego typu karty

ale

bo brak gier które by je wykorzystywału :slight_smile:

Tu masz rację. Ale będą ;] Crysis czy jak to się tam piszę.

dx 10 i karty serii 8xxx maja obsługę fizyki nie potrzebują AGEI

Kto Ci powiedział że ta karta obsługuje DX10 ??

Szymon Stępniewski karty z seri 8xxx obsługuja ZAWSZE DX10 (jak na razie tylko one)

Właśnie. Mając taki sprzęt i nie wiesz :lol: :lol: :lol:

może ma z tego sprzętu tylko sam podpis :lol:

A gdzie Vista i Ubuntu…

A ciekawe kiedy będą karty ATI xd10? Ale to szok że masz tą karte i nic o niej nie wiesz!

ta pewni napisał dla bajeru żeby zaszpanować.

JA mam karte graficzna GeFOrce 9900GTX 2048MB DDRIII w trybie dual SLI (4 karty na jednej płycie głównej) dysk 300 terabajtów. procesor Intel COre 2 Quad X8500 (z 8 procesorami). Pochwalę sie ze moja karta graficzna osluguje DX 11. Oczywiście już mam wgrany Windows Vienna. Nagrywarka HD wykonana z 24 karatowego złota za 30 tys. i oczywiście FDD na dyskietki mam nawet wbudowany napęd odtwarzający płyty gramofonowe LOL Komp kosztowała 100 000 zł. POZDRO i KTO MNIE PRZEBIJE??? ALe jestem mocarz czuje się dowartościowany.

Złączono Posta : 17.04.2007 (Wto) 17:08

a zapomniałem jeszcze o RAmach mam 8x1024 Gddr4 wszystko w trybie QUatro porto dual channel.