O co chodzi?

Wczoraj dostałem maila. Naszczęście mam Nortona więc zablokował załącznika.

Po blokadzie w treści mam taki text :

Czy wysłał to ktoś z tego forum??. Oczywiście nie własnoręcznie :wink:

Powiedz mi w czym tu problem? :roll: Chciałeś się pochwalić, że ci norton wirusa w mailu znalazł? Jak zawirusowany, to wywal.

Nie kuś losu. :lol:

Update

:o??

A jak? :?

wyslij koledze spowrotem co dostales od niego i tyle

a propo takich listow to ciagle je dostaje dobrze ze moj Nod je kasuje od razu ,sobie ustawilam delete ;niebede kusic losu ihih

W niczym. Porostu pierszy raz dostałe mailaz wirusem, a że w nadawcą był forumowicz to dlatego to napisałem. A i jescze jedno : to wirusy to sie same wysyłają czy dołączają do wysyłanej wiadomości ??

Niestety Kamciu proponowany przez Ciebie sposób działania jest najprostszym sposobem na rozprzestrzenianie się spamu i innego syfu w necie ( a gdzie tak zwana netykieta ?? )

:(:(:(:frowning:

:arrow: tomi_lee

Nadawcą maila jest super_kosmo@hotmail.com a nie krogulec IMHO administrator tego forum. A tego super kosmo to może faktycznie wcale nie być (adres wygenerował sam wirus) bądź jego adres został wzięty z książki adresowej na zainfekowanym komputerze. Więc tym bardziej działanie proponowane przez Kamcię jest zupełnie bezsensowne.

Głupoty gadasz. Kolega nie ma z tym nic wspólnego jak już. Czasami trzeba się zastanowić co się pisze. :stuck_out_tongue:

lazikar bo zjesz wszytkie rozumy ;zaraz ,a propo listu co za roznica co zrobi, jego sprawa

wazne to ze nieotworzyl zalacznika

konczmy ten temat bo sie ,zmienia w polemizowanie o niczym

ale tak powinno byc bo ludzie co wysylaja takie cuda sa chyba naprawde walnieci niech sami sie zarazaja ,moze trafia na swoje zalaczniki (moze ktos lepszy ich zarazi ),zycze im tego , niech maja to co chcieli innym zrobic;)

ps.

a jak juz to nie [Kamcia_18 napisał:] tylko napisala dziewczyny tez tu sa

kolego :stuck_out_tongue:

No niech mnie… :bad-words:

Kamcia może przy okazji przeczytaj co napisał Fiesta , a konkretniej:

Update

Gratuluję obeznania ze sposobem działania cytatów na forum. :lol:

=D> =D> =D> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To ci się udało.

Oczywiście, ze kończymy.

Zamykam, ale w celu uniknięcia irytacji

niektórych Userów - sama wiesz z czyjego powodu.