O forum linux nikt nie dba

ale z drugiej strony, jeśli ktoś zada takie tendencyjne pytanie typu “jaki linux”, a potwierdzi że skorzystał z możliwości przeszukania forum, to oznacza nie tylko całkowite lenistwo i paraliż funkcji mózgowych, ale także ignorancję …

a na odpowiedź “szukałem, ale nie znalazłem” można odpowiedzieć “to poszukaj jeszcze raz, było !” :slight_smile:

A nie można normalnie odpowiedzieć, większość osób tam piszących pisze tam na odwal się “Boże, ile można-Poszukaj sobie” A nie można odpowiedzieć, normalnie, nie wiem ale większość użytkowników linuxa, po prostu unoszą się swoja wiedza i i tak nie pomoże. Albo naśmiewają sie:

Dobrze ze mnie coś takiego nie dopadło, wiele osób tutaj pisze ze coś trzeba z tym zrobić, ale odpowiedzi tez powinny być na jakimś poziome, a nie odsyłać do google. Tematy nie powinny być usuwane i one powinny zostać w spokoju, a powinno się zabrać za odpowiedzi nic nie wnoszące i niby pokazujące swoja wiedze, co to za wiedza skoro nie umie się jej przekazać …

I tutaj mam prośbę do moderatora, aby takie posty były usuwane, wiem ze Linux to nie jest zabawka i nic nie będzie podstawione, męczyłem się nie miłosiernie, ale nie każdy na początek “umie”… A jak wygląda ten dział. Tematy zostawmy w spokoju bo ich się nie da uniknąć i będą zawsze, ale chociaż niech osoby odpowiadające niosą ze sobą jakiś poziom, i pomogą innym a nie odsyłać gdzie indziej. W końcu to tutaj powinna się znaleźć pomoc.

Niech to będzie peuntą tego tematu, i zastanówcie się nad swoimi wypowiedziami w tym dziale, jednak nie ulega wątpliwości ze jednak nadal brakuje w tym dziale rąk do pracy.

Propo bzdur

Jeżeli uważasz, że regulamin czy zasady forum są bzdurne, to dlaczego tu jesteś ?? Nie podoba mi się coś, szukam innego miejsca. Czyżbyś był następnym masochistą…

Skoro nie masz pojęcia o trybie, w jakim usuwane są takie posty, to po co się wypowiadasz ??

Zrób tak, wejdź sobie do śmietnika i poczytaj niektóre posty. Ostatnio user napisał 5 linijek tekstu nie używając żadnych znaków interpunkcyjnych i diakrytycznych, zanim coś poleci, user niejednokrotnie jest proszony o poprawki czy o stosowanie się do zasad. Wiesz jaki jest efekt ?? Efekt jest taki, że wielu userów się do tego stosuje i jest okey. W większości pada odpowiedź od usera, żeby się ******** czy ma to po prostu głęboko w ******. Na dobrą sprawę, nie powinienem robić nawet tego.

Wiesz po co prosimy o poprawne pisanie czy nazywanie tematów ??

Zrób sobie test i znajdź na forum rozwiązanie jakiegokolwiek problemu wpisując normalne słowa. Wyobraź sobie, że jest dużo osób, które zachowują się w sieci normalnie, a nie jak trole. Nikt nam (moderacji) łaski nie robi. To wy prosicie o pomoc czy jej udzielacie - więc to Wam powinno zależeć nie nam. Pomyśl trochę nad tym. I tu zakończę dyskusję w tej materii z Tobą.

Co to tematu głównego.

Dziękujemy za zwrócenie nam uwagi o problemie. Postaramy się to zmienić, mam nadzieję, że z Waszą pomocą. Jeżeli ktoś ma coś konstruktywnego do powiedzenie, to walcie śmiało.

Ładne :wink:

A o “nieprawidłowościach” w dziale Linux pisałem już parę miesięcy temu - aż w końcu olałem ten dział.

Powiedziałem co uważałem za słuszne i mam nadzieje ze coś się zmieni w tym dziale :slight_smile: