O Kafejce kolejny raz

Witam nosze sie z zamiarem otwarcia kafejki ale takiej w któej były by Konsole.

Mam takie pytanie gdzien ajpierw uderzyć żeby zarejestrować taką działąność, ile potrwa sam proces rejestracmi, gdzie moge sie ubiegać o dofinsowania i jakiej wielkości one mogą być. Czy nie bedzie prawnego problemu że czerpie korzysci z wyporzyczania do grania gier.??

co do czerpania korzysci to o ile gry beda legalne to nie powinno byc problemów(jak bedziesz płacił podatki)

Tak chce żeby wszystko było w 100% legalne i zgodne z prawem

Edit swoja droga kolego widze że Częstochowy :slight_smile: Tak jak ja i tam włąsnie miala by ta kafejka sie znajdować :wink:

Nie wiem czy pracujesz czy jesteś na bezrobotnym zarejestrowanym w Urzędzie Pracy.

Ale jedno wiem, że jak jesteś zarejestrowany w Urzędzie Pracy to możesz starać się

o bezzwrotną dotację na swój biznes. Jest to chyba około 20.000zł

Musisz napisać biznes plan, co Ci będzie potrzebne w tym biznesie i jak im się to

spodoba to mogą dać Ci 20.000zł bezzwrotnej dotacji na twój biznes, tylko przez 1 rok

musisz płacić ZUS i po roku umażają Ci te 20.000zł.

Nie wiem czy we wszystkich Urzędach Pracy tak jest ale u nas w Dębicy tak jest.

Najlepiej to iść do Urzędu Pracy i się spytaj, że chciałeś zacząć swój własny biznes itp.

A resztę papierów załatwia się chyba w Urzędzie Skarbowym: zarejestrowanie biznesu itp.

Dokładnie jak mówi Ryszard65! Każdy Urząd Pracy ma w swej ofercie ten projekt!

Tyle że inna licencja i chyba cena jest jeśli chodzi o wykorzystanie do celów prywatnych a inne jeśli chodzi o cele zarobkowe.