O&o defrag v4 przestał widzieć dyski

Witam was,

otóż mam problem jak wyżej^^, O&O Defrag v4 nie widzi dysków w oknie konsoli i nie mam jak zdefragmentować dysków, Windows’owy Defragmentator działa O&O też ale nie widzi dysków…reinstalka programu nie pomogła nie wiem co innego zrobić…proszę o pomoc:) thx:)

oandozy5.th.jpg

Odinstaluj O&O uruchom ponownie system, zainstaluj ponownie najnowszą wersję O&O, do której masz licencję.

robiłem już wcześniej tak jak teraz kolega Karzmazyn65 radził i nie pomogło:)

Spotkałem się z czymś takim.

Wtedy problemem była zapora osobista. Przy pierwszym uruchomieniu programu chciał on uzyskać dostęp do komputera.

Jeżeli odmówiło się dostępu, dyski się nie pojawiały. Może tu właśnie o to chodzi.

wyłączyłem zaporę i nadal ich nie widzi:|

Wyłącz zapore i na wyłączonej przeinstaluj i uruchom program liczy się 1 uruchomienie programu

tez to nic nie dało jak nie widziało dysków tak nie widzi;/ wcześniej było ok aż nagle się poniszczyło:( inne pomysły?:frowning:

Pomiędzy reinstalacjami programu usunąłeś wszystkie katalogi O&O z “Program Files” i “Documents and Settings” i wyczyściłeś rejestr??

A nie wyłączyłeś może ostatnio którejś z usług systemowych ??

nie, nic ie wyłączałem, czyściłem rejestr setki razy. a czy przy wychodzeniu jak było nadpisanie konsoli może to być powodem? bo sie pojawia przy wychodzeniu z programu to czy zapisać zmiany w konsoli i może kliknałem przez przypadek na tak;/