O tym, że nie trzeba żadnych sterowników do Windows 7

Wiem, że są ludzie którzy instalują sterowniki w W.7. Ja sam też tak robiłem. Jednak to też moja przestroga. Ostatnio instalując stery do sevena od grafy, musiałem zrobić formata system się nie mógł zabootować. Po formacie myślę: Poco instalować sterowniki? :D:D i zrobiłem mały test. Zainstalowałem DX 9. Nie instalowałem ŻADNYCH sterowników. Uruchomiłem instalację GTA IV. Po instalacji włączyłem te gre i działa w 100% na sevenie RC 1 7100 bez żadnych sterowników. Więc ludzie nie instalujcie żadnych sterów na sevenie ponieważ nie warto bez sterów wszystko działa, jak widzicie nawet mocne gry.

Owszem działa, jednak najnowsze ze strony producenta zawsze podniosą wydajność o te kilka FPS :smiley: U mnie po zainstalowaniu sterów wszystko było ok :wink:

A na pewno sterowniki były do windows seven? :smiley:

Jeżeli masz zintegrowaną kartę to być może ich nie potrzeba…

Ja nie instalowałem żadnych sterów, system sam je znalazł, a co mnie zdziwiło zainstalował nawet zewnętrzną kartę dźwiękową Creative X-Fi Surround 5.1 bez wkładania płytki ^^ może znalazł je na dysku z Vistą albo coś ;]

Przesadzasz, na upartego to w sumie i juz na Viscie da sie nie instalowac zadnych sterownikow bo wszystko NIBY dziala ale jednak dopiero po zainstalowaniu sterownikow od producenta sprzet zaczyna dzialac w pelni tak jak powinien. A jesli chodzi o twoje problemy ze sterownikami do karty graf to po prostu sie zdarza, pamietaj ze sterowniki to jeszcze tylko bety, windows tak samo.

Jakis czas temu mi tez sterowniki do mojego radeona wyłożyły calkowicie 7, ale byl to i starszy build Windowsa i starsze sterowniki. Teraz juz po instalacji nie bylo najmniejszych problemow wiec wszystko idzie w dobrym kierunku.

  1. Karte graf. mam zewnętrzną.

  2. Sterowniki do niej instalowałem pod win vista ponieważ do mojej 9600 nie ma pod sevena, mam od Gigabyte’a.

A co do visty, to sterowniki trzeba instalować, ponieważ bez nich aero nie rusza, vista nie wykrywa mojej grafy bez sterów jako GF 9600 jednak jako domyślna karta graficzna VGA :D:D

dziwne, ja pod 9600 gt znalazłem beta stery na stronie nvidii… Tutaj masz link do sterów dla win 7 32 bit http://www.nvidia.pl/object/win7_x86_185.85_whql_pl.html

@up: tak, ale ja mam GIGABYTE NVidia 9600- producent to Gigabyte, więc stery pobieram ze strony GiGabyte’a-gdzie pod Windows 7 nie ma :wink:

Nie musisz czekać na GigaByte, te ze strony NVidii spokojnie powinny Ci działać. Ja mam kartę NV którą na “scalaku” “poskładał” Asus… jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy, żeby na ich stronie szukać sterowników. :slight_smile:

Ech…Jest to karta oparta na nvidii i kto ją wypuścił ma bardzo niewiele do rzeczy. Ściągnij to co podesłałem.

U mnie na Viście działa Aero bez instalacji sterowników…

Wracając do tematu. Opłaca się instalować sterowniki do każdego urządzenia, ponieważ na nich dopiero dane urządzenie rozwija skrzydła. To, że działa na nich GTA to jeszcze nic nie znaczy.