O2 (+ tanie konta email)

Od dobrych 15minut padło całkowicie o2. (a może tylko mi?) Nie ładuje się ani tlen, ani strona o2.pl, nie odbiera emaili. Poderwisy typu pudelek.pl i wrzuta.pl tez nie działają… Niby nic takiego - ale problem w tym, że korzystam z poczty o2, w ciągu 20minut mam dostać ważną odpowiedź…

Nad padem nie ma co dyskutować, ale może znacie jakieś dobre (bezawaryjne) i tanie skrzynki pocztowe?

U mnie też sie nie ładuja strony,podserwisy, poczta itd.

A smog.pl wam działa? Coś się popsuło :frowning:

Umnie też nie ładuje się poczta :frowning:

GMail :slight_smile:

juz ponad rok jade na 3 skrzynkach i zero problemów :slight_smile: 8)

Jak chesz zaproszenie to pisz 8466432 :slight_smile:

Gmail, Gmail i jeszcze raz Gmail, nie ma lepszej bezpłatnej (wiele komercyjnych też nie) takiej poczty

Mi też nie działa o2.pl i teraz już wiem dla czego mi nie działa Mozilla Thunderbird :wink:

o2 już działa (przynajmniej mi)

a co do skrzynek pocztowych polecam Gmail (nie ma spamu jako wiadomości - są tylko linki sponsorowane) no i jest powiadamiacz o poczcie (funkcjonalność klienta pocztowego a nie zajmuje dużo miejsca)

Mi też już działa,to była tylko mała awaria :wink:

O2 w swoim czasie wygrało nawet w teście Komputer Świata (o czym jesteśmy powiadomieni wielkim “odznaczeniem” na stronie logowania, ale ostatnio się popsuło. Nie polecam o2. Najlepsze skrzynki oferuje Google pod marką GMail (chyba już możemy się spodziewać portalu Google). Wprawdzie trzeba dostaćzaproszenie od innego użytkownika, ale to nie problem - wiele, wiele osób (ja też) ma tam już konta. Wystarczy podać któremuś z użytkowników swój adres e-mail w jakimkolwiek innym serwisie. Na forum jest wątek, w którym ogłaszają się osoby, które rozdają zaproszenia.