Obalenie mitu o wymaganiach CARBONA NFS-a

Ja chciałbym powiedziec wszystkim tym którzy cały czas pytają sie o NFS CARBON czy im pojdzie na ich kompach ja mam Calerona 2,0Mhz i 256pamięci Ram DDR Te wymysł które są nawet na stronie oficjalnej NFS mowią ze optymalne wymagania to 3,6 procek i 1024 Ramu a minimalne 3,0 procek i 512 razu

Jak macie taki sam procek i ram co ja to wam pojdzie carbon bez niczego wszystko zalezy natomiast od karty poniewaz ja zainstalowałem sobie CARBONA i wszystko była ładnie tylko ze poprostu obraz był zamazany i wogole ze nie mozna było grac ale nic sie nie cieło

dlaego powtarzam ze tu chyba głownie chodzi o karte graficzną ja mam Geforce 4 i tylko dlatego nie przechodze tej Cud gierki Narty ThX

… oj kolego ale wymyślasz… patrząc na twój post od razu widać że wcale nie byłeś na stronie ea o carbonie… bo te wymagania sa przewyzszone… a nie łazi Ci Carbon… bo pewnie masz GeForce 4 MX , a serii mx carbon nie obsługuje… wiem bo też mam tą kartę.

Powiedź, kolego dokładnie jakiego masz GeForca 4.

Odpaliłbym nawet NFS Carbon (demo) na Pentium III 866 MHz tylko znajdz mi patcha do tej gry dla Windows 98.

Poprzednia część czyli NFS MW działa z wyżej podanym procesorze nawet dobrze na GeForce 2 Ti na średnich detalach otoczenia w 1024x768x32 natomiast na ATI 9700 jeszcze lepiej z wygładzaniem krawędzi ustawionym na 4. Bardzo ważnie jest posiadanie odpowiedniej ilości pamięci RAM rozsądne minimum to 512 MB

… a tak na marginesie - jest jakiś patch, który umożliwia granie na GF 4 MX ??

Carbon chodzi tylko na windzie XP. Ta gra wymaga już bodaj pixel shader, a most wanted nie wymagało i chodziło na serii MX.

PS. nie jestem pewien czy chodziło o pixel shader czy o inną technologie. Jesli się pomyliłem to sory :oops:

no jakos wiem ze mnie by dziala NFS:CARBON tylko mam za słąbą karte GeForce 4 a dokładnie nie wiem bym musiał spr

Może proca nie trzeba mieć wywalonego w kosmos, ale grafę z pixel shrader już trzeba mieć. Tak samo z wszystkimi najnowszymi gierkami. O ile na takiem staruszku 2 ghz i 512 mb pójdą na słabszych detalach( przy grafie z pixel shrader) to już na geforcie 4 od mx w dół klapa.

Niestety jestem szczęśliwym posiadaczem 4 mx i mogę pomarzyć o najnowszych grach.

outca$t , dobrze Cie rozumiem - też jestem (nie)szczęsliwym posiadaczem GF 4 MX i niestety też brakuje mi nowych gierek - ale z drugiej strony maturka goni to i czasu nie ma za dużo na gierki… może to i dobrze?

Mam karte graficzna ktora obsluguje Pixel Shader 2.0 - czy 2.0 wystarczy do obslugi tej gry :?:

bo slyszalem, ale nie wiem czy to jest prawda ze jezeli sie nie ma pixel shader’a 3.0 to nie bedzie mozna wlaczyc pewnych funkcji graficznych - czy to prawda :?:

Sam mam Pixel Shader 2.0 i gra hula. Mam wszystko na high, ale mam wyłączone rozmazywanie przy wyższych prędkościach :? A do tego potrzebny jest PS 3.0. A tak to wszystko włączone :wink:

Na moim sprzęcie gra hula całkiem niele :-o Sprzęt mam już starszy << Ale to wystarczy :smiley: