Obawa przed zmianą antyvirusa

Witam!

Chciałem zmienić antywirusa z Avast na NOD 32 tylko mam w kwarantannie avasta jeszcze 3 wirusy czy po odinstalowaniu Avasta wirusy nie wrócą do systemu?

To usuń te wiry z kwarantanny i odinstaluj avasta.

Czyli naciskam prawym przyciskiem myszy usuń i wirusów nie ma? Czy aby na pewno :whoeva:

Tak, ale czy napewno to niewiem, bo nie mam avasta.

Ale co dziwne wirusy (które siedzą w kwarantannie) są zlokalizowane w plikach które dawno już usunąłem :x

jak wywaliłeś je z kwarantanny to spokojnie odinstaluj i zainstaluj nod32, postaraj się szybko , żeby się zbytnio nie rozprzestrzeniły :stuck_out_tongue: .

Będzie ok, zaktualizuj bazę virusów i wszystko będzie ok.

Jak zainstalujesz NOD`a32 to przeskanuj cały system, bo avast przepuszcza virusy, trojany, … .

Odinstaluj avasta, przeskanuj dla pewności mks skanerem (działa pod IE) i zainstaluj noda.

symusek ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.