Oblivion i nieszczęsny traf

Wczoraj zainteresował mnie jeden z Add-On’ów do TES IV: Oblivion. Był to “Dragon Castle”. Pech chciał, że nigdzie w necie nie mogłem znaleśc takowej paczki :frowning: Skorzystałem więc z Emule i nie wiedząc, że istnieje także gra “Dragon Castle” sciągnąłem do niej zainfekowanego cracka… I tu się pojawia problem. Komp się muli, a FF się nie chce włączyc.

log z HijackThis

Wpis powodujący błąd:

W normalnym trybie pracy nie da się go wykasowac, zaś na awaryjny jego skasowanie powoduje 3 godzinną ciszę (wirus poźniej znów się respawnuje). Proszę o poradę. Google nic nie pomogło.

Tak to jest jak się pirackie gry z P2P ściąga… :smiley:

Lol, poszukaj sobie “Dragon Castle” tutaj :smiley: To jest plugin do Oblivion’a dodający zamek dla tych, którzy ukończyli wątek główny.

A poza tym nawet nie słyszałem o grze “Dragon Castle” więc do czego mi crack :smiley:

I jeszcze jedno: Jestem uczciwy…

fix w hijackthis

Pobierz ComboFix, ale nie uruchamiaj

Wklej do notatnika:

File::

C:\WINDOWS\system32\clgjyowj.dll

C:\Program Files\ShoppingReport\Bin\2.5.0\ShoppingReport.dll


Folder::

C:\Program Files\ShoppingReport

Plik -> zapisz jako -> CFScript.txt (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe)

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe tak jak tu ->

02f8f1e3c410a4cc.gif

Powinno się rozpocząć usuwanie i powstanie log, daj ten log na forum.

Niestety z logiem coś nie wyszło. Nigdzie go nie ma. Co do stanu rzeczy: ComboFix usunął sporo badziewia (usunąłem katalog z plikami). Wszytko wydaje się być w porządku.

Obecny log z HijackThis

Start >> wyszukaj >> ComboFix.txt

Pobierz Combofix http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=36654 przeskanuj system daj log

zrób jeszcze raz

:slight_smile:

Niema :smiley: Widocznie ten błąd, który wystąpił po restarcie systemu i starcie ComboFix’a miał coś z tym wspólnego…