Obniżka cen komputerów w lutym?

Elo,

Czytałem tu gdzieś na forum, że lutym 2009 ma być jakaś obniżka cen podzespołów komputerowych. Wie ktoś coś o tym? I ewentualnie ile % miała by ta obniżka obejmować i jakie części? Bo na razie się wstrzymam do 10.

Kto wie? Złotówka w dół na łeb na szyję, zobaczymy jak będzie. Możesz ryzykować, ale wątpię by były jakieś spektakularne skoki cen.

teraz ceny sa na pewno wyzsze niz na samym poczatku stycznia wiec nawet jesli pojda w dol to tylko cena wroci do normy

to są niczym nie poparte dywagacje :wink: jedno jest pewne - komponenty podrożały i to dość zauważalnie.

No niestety w lipcu 2008 Radeon 4850 był za 450zł… Quad 6600 za mniej niż 500zł… To były czasy ;D

A teraz e8600 za 1200 :o . Może jak tako do marca spadnie ![-o<

Wasz dywagacje są o kant :■■■■: rozbić do czasu umocnienia się złotówki i jej stabilnego kursu względem dolara.

Ale patrząc na to co się dzieje na rynku walutowym na 90 % bym na to nie liczył.

moj sprzet zakupilem w komputroniku za 7000 a teraz ten sam zestaw kosztuje 7500…

jak stanieje cos w lutym to na pewno nie na tyle zeby zejsc ponizej 7000 wiec bedzie tak jak juz napisalem wczesniej

nikon i canon od lutego wprowadzają podwyżki - od 5 do 30%

rynek komputerowy też pewnie poczyni takie kroki

blazejw , to bardziej branża aparatów forograficznych.

okey, ale sam tego nie wymyśliłem tylko przeczytałem na tym forum. Pewnie obniżki nie będzie. Oby tylko ceny nie skoczyły…

Co z tego że np. Intel obniża ceny procesorów skoro u nas zanim te ceny zejdą do tego poziomu to wyjdą nowe procki ;]

Sierpień 2008 - e5200 199 zł. Stan na czas pisania posta: 315,00 zł. Nie zdziwił bym się jak by doszło do 400 zł. No i co ameryńce ze światową gospodarką zrobili szkoda gadać :x

Wychodzi na to że ja w lipcu kupiłem płytę i procka za pół darmo :slight_smile:

Ja tylko 100 zł straciłem dzisiaj patrze: http://www.komputronik.pl/Notebooki/Asu … ,id,66665/ . A pół roku temu dałem za niego 2999.