Obraz mi mruga a nastepnie komputer sie zawiesza

Witam.Mam problem.Od jakiegos czasu obraz ,mi mruga co jakis czas,a potem nastepuje zawiecha komputera…Wtedy juz sie nie da nic zrobic i trzeba go zrestartowac poniewaz nic nie dziala…Od czasu do czasu komputer ani nie wlaczy wszystkich aplikacji przy starcie systemu a on juz siada i nastepuje problem w/w.Probowalem juz nawet formatowac dysk niestety nic pomoglo. Prosze o pomoc

Z gory THX. Pozdro

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej. Może to być też problem z zasilaczem. Jaki masz?

Nic bardziej błędnego :? (tym bardziej, że nie wiemy, jaką kolega ErykW ma kartę graficzną).

ErykW , jaką masz kartę graficzną (model) i jakie masz do niej zainstalowane sterowniki (dokładna wersja) ?

posiadam karte graficzna GeForce FX5200 i mam zainstalowane stery wersji 5.3.0.3, a co do zaislacza to wczesniej mi dawal rade a nic nie zmienialem…

Odinstaluj obecne sterowniki (Panel sterowania - Dodaj/Usuń programy - NVIDIA DISPLAY /usuń/).

Pobierz (kliknij na Primary Download Site w okienku International , zaakceptuj licencję i pobierz) i zainstaluj ForceWare 66.93 (Windows 2000/XP).

Po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj najnowsze biblioteki DirecX 9.0c.

Wszystko smiga nie mruga…Wszystko OK.Dzieki za pomoc. Wirt. Piwo dla Ciebie :slight_smile:

Uwielbiam Okocim Mocne :mrgreen: :drinking:

Z tej strony kolega ErykW…Wtedy to ja pisalem z tamtego konta…A wiec problem sie ponowil…zapeszylem :cry: chdozilo dobrze jeden dzien nastepnie komputer znowu dostal parlizu…sprobowalem takze na sterach o werrsi 6.14.11.6375 … niestety nic;/ Dwa razy takze mi sie wyswietlil niebieski ekran z zrzucaniem pamieci fizycznej i pisalo ze przyczyna tego blade moze byc plik nv4_disp . Usunelem go ale to bylo od sterow wiec musialem zainstalowac jeszcze raz ;/ nie wiem co moze byc jeszcze przyczyna tego … ale ten paraliz jest bardzo denerujacy…nie da sie ani zagrac w kiepski multiplayer…

Spróbuj zainstalować ForceWare 56.72.

Oczywiście wcześniej odinstaluj obecną wersję sterownika, a po instalacji nowego, zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (link 4 posty wyżej).

niby juz tak nie mruga… lecz przy logowaniu w tej gierce nadal sie komp zawiesz a po chwili sie wlacza zrzucanie pamieci i blad nv4_disp tak jak juz wspominalem wyzej…moze pomoze mi sformatowanie kompa razem z biosem od “A do Z” ??

Oto filmik na ktorym widac problem z gra(moze nie najlepszej jakosci ale wiadomo ocb)

http://www.sendspace.pl/file/a7DhjyPx/ w okienka powinien wyskakiwac tekst poniewaz wbijalem tekst na klawiaturze…nastepnie widac jak mysz sie zawiesza i co jakis czas skacze poniewaz ja ruszam…potem sie calkowicie zawiesza i juz nic nie jestem w stanie zrobic…czasem wyskakuje w/w blad z zrucaniem pamieci ;/ nie wiem co jest… :?

wspomne jeszcze ze jak sie komp zawiesi to zanim wyskoczy niebieskie okno z bledem to jest jeszcze przez chwile czarny ekran a kontrolka monitora mruga(dzieje sie tak gdy komputer jest wylaczony)dopiero po tym wyskakuje niebieskie okieneczko ;]