Obraz na monitorze i telewizorze

Witam!

Mam problem z wyświetlaniem jednocześnie obrazu na monitorze i TV. Monitor mam podpięty pod D-Sub, TV pod S-Video (przy karcie graficznej) i 3x Chinch (przy TV; Video, Audio L i R). Karta graficzna która posiadam to Radeon x1550 (wyjście na D-SUB, DVI, S-Video).

Więc jest tak, że w CCC mogę bezproblemowo przełączać wyświetlanie z monitora na TV i oczywiście na odwrót. Lecz nie mogę zrobi tak, aby obraz był wyświetlany jednocześnie na monitorze i TV. Próbowałem aktywować 2-gi wyświetlacz w CCC poprzez PPM na drugim i “Enable”, to tylko obraz na chwile znikł, pojawił się i drugi wyświetlacz nie został “zenablowany”. Dodam że CCC normalnie wykrywa podłączony TV.

Próbowałem też przez windowsowe wyświetlanie, ale z aktywacją drugiego wyświetlacza idzie tak samo. Po prostu nie działa.

I teraz pojawia się pytanie jak zrobić aby można było wyświetlać obraz na tych dwóch wyświetlaczach. Chodzi mi głównie o klonowanie obrazu, niż jego rozciągnięcie na obydwa wyświetlacze.

Coś podobnego:

http://www.realtimesoft.com/multimon/re … mon_rad9k/

http://forums.techguy.org/multimedia/51 … ility.html

A może ta karta sobie z tym nie poradzi.

Dodatkowo…

http://forum.idg.pl/index.php?setskin=1 … pic=135067

Próbowałem, tak jak było w tym temacie, ale tak jak u tamtego użytkownika, nie moge w ogóle klikną PPM. Za to jednak wykrywa mi TV w CCC bez zaznaczenia “Force TV Detection”.

ustaw je w trybie “clone”, lub horyzontalnie z priorytetem na monitor. Zainstaluj nowe sterowniki

Mam zainstalowane Catalyst’y 8.5. Nie mogę kliknąć PPM na nieaktywny TV, a jak ustawię aby TV był aktywny, to tak samo nie mogę kliknąć na PPM na nieużywany wtedy monitor.