Obraz na monitorze rozmazuje się, system się zawiesza

(system) #1

Witam, w sobotę i niedziele komputer dziwnie mi się wieszał, kiedy miałem uruchomiona jaką kolwiek grę, nawet po restarcie w windowsie też się wieszał. Ekran dziwnie się rozmazywał. Sprawdziłem wszystkie kable, otworzyłem puszke i dokładnie wszystko wyczyściłem (robie to regularnie raz w miesiącu). Dzisiaj zainstalowałem nowe sterowniki do karty graficzne ale to pogorszyło sprawę teraz wiesza mi się praktycznie na początku jak próbuje uruchomić byle jaką grę - w windowsie wszystko okej na razie mi się nie wiesza. Czy przyczyną tego może być np zasilacz, pytam gdyż niecałe 2 miesiące temu spalił mi się po 2 latach użytkowaniemój chieftec, a że musiałem mieć wtedy bez warunkowo kompa na chodzie pobiegłem do sklepu i kupiłem jedyny jaki mieli :confused: Ibox 450w. Później kumpel mi powiedział ze to szajs i nie wytrzyma u mnie długo.

Intel Core 2 Duo 2.2 E4500

2 G ram (2 * 1G)

Evga Geforce 8800 GTs 512 Mb (zainstalowane dzisaj sterowniki ( 190.38 )

(Agatonster) #2

xerii ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.