Obraz na TV przez HDMI

(ByczY) #1

Witam.

Posiadam TV LG42LW4500. Jako, że kupiłem sobie pada od xbox360 chciałem pograć na TV w GRID'a. Rozumie, że obraz wyświetlany na TV nie będzie tak dobry jak LCD LG IPS235? Druga sprawa, obraz nie zajmuje całego ekranu TV, pozostają czarne oblamówki. Trzecia sprawa dźwięk gry odtwarzany jest przez głośniki z PC a chciałbym, żeby był odtwarzany przez TV. No i ostatnia sprawa, czy da się zrobić coś takiego, że w trakcie pracy na moim lcd, na TV wyrzucam sobie np tylko GRID'a? przykład, siedzę przed PC i piszę topic na forum dobreprogramy. Przychodzi kolega, włączam mu grę na TV a ja dalej piszę mój topic na PC. Można tak?

(Sirmaniu) #2

Jeśli chodzi o dźwięk to musisz pogrzebac w ustawieniach, a jesli chodzi o koncowe pytanie to myślę ze jesli twoja karta moze obsłuzyc kilka monitorów to chyba można to zrobić

(ByczY) #3

Dźwięk udało mi się zrobić, szkoda tylko że nie przełącza się sam automatycznie. Nie wiem właśnie jak wyrzucić grę na TV

(Xparanienormalnyx) #4

Ustaw TV jako ekran podstawowy, powinno pomóc, choć nie wiem czy przypadkiem i tak gry nie będą się wtedy odpalały na obydwu ekranach.

(ByczY) #5

Właśnie gry odpalają się na obu ekranach to raz, a dwa to kiedy TV jest ekranem głównym to właśnie na TV mam pulpit i ikonki :smiley:

-- Dodane 25.03.2013 (Pn) 21:32 --

Ale zbieg okoliczności. Z racji tego, że na PC miałem już straszny śmietnik postanowiłem go wyczyścić i przy okazji spróbować po raz trzeci Windows 8. Tak się składa, że ten system ma takie coś :smiley: Na TV uruchamia się gra, a na monitorze mam pulpit.