Obraz video "do góry nogami"

Mam problem, mój obraz video jest do góry nogami w każdym programie do odtwarzania video.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Z góry dzięki za pomoc.

Masz zainstalowane kodeki?

Jeśli nie polecam K-Lite Mega Codec Pack

Ew odinstaluj stare i spróbuj z tymi

Jeżeli nie pomoże to, co proponował sebos_krk , to napisz jaką masz kartę graficzną i jaką wersję sterowników zainstalowaną do niej ?

Jaki masz system operacyjny ?

Możliwe żę mam sterowniki do karty graficznej złe.

Kartę mam ATI Radeon 9550 128Mb

Windows Xp

Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8.

Wcześniej jednak (przed instalacją powyższego sterownika) musisz usunąć poprzednie sterowniki do karty graficznej (START -> Panel sterownia -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po zainstalowaniu powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, koniecznie zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c.

P.S. Powyższy sterownik jest najlepszy dla Twojej karty graficznej.

Jeżeli nie pomogą powyższe zabiegi, to zainstaluj kodeki FFDShow. Wcześniej jednak musisz usunąć wszystkie inne kodeki, które instalowałeś wcześniej.

Wiecie co?? Wg mnie sprawa może byc o wiele bardziej kuriozalna, gdzieś w sterach grafiki… albo właściwościach ekranu nie pamiętam dokładnie jest taka opcja do wywracania ekranu do góry nogami myślę, że ktoś to przestawił przez przypadek i wystarczy to zmienić… w playerach, też czasami taka opcja jest więc myślę, że to w tym problem raczej :), a nie w błędnych sterach :).

Jakichś pech mnie prześladuje. Dzisiaj spalił mi się monitor:(

Raczej nic takiego nie zmieniałem.

[

Ok, zainstaluję sobie te sterowniki, a jak coś to później kodeki.

Dzięki kodeki pomogły :smiley: