Obraz w formacie bin

witam, mam krotkie pytanie: czy obraz cd w formacie bin o wielkosci 806 mb zmieszcze na plytce 700mb, z gory dzieki

to tak jakbys do szkalnki 0,25 chcial walc 5 litrow wody :smiley: ale zycze powodzenia :slight_smile:

czmielo czy ty wiesz o czym piszesz?

792 mb normalnie za pomoca programu alcohol nagrywam na plytce 700 mb, pytam czy nagram 806 mb i tyle, jesli sie na czym nie znasz to nie zabieraj głosu, pozdrawiam

Wrzuć do wyszukiwary plik bin i będziesz wiedział

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

emuluj ten dysk i zobacz ile w rzeczywistości zajmuje… nie sam plik ale zawartość płyty… może jak raz będzie mniejsza :smiley: chyba że jest z płyty 800MB albo gość nieźle nadpalił i zrobił obraz :smiley:

No cóż teoretycznie jest to możliwe to zależy od trybu w jakim był tworzony obraz płyty. Najbezpieczniej jednak zastosuj sie do rady kolegi UHO i wrzuć obraz do dowolnego programu nagrywającego i zobacz ile w rzeczywistości plik obrazu zajmie na CD.

Jednakże wielkość obrazu sugeruje bardziej, że to płyta 800MB.

:o :shock: :o Chodźbyś nie wiem co robił nie napalisz tak siedemsetki :o :? :o

dziekuje bardzo za pomoc, chodzilo mi o to ze jeszcze nie mam tego pliku i zastanowialem sie czy go sciagac, ale jesli tak to rezygnuje, pozdrawiam serdecznie

Rezygnujesz?? :zdziwko:

Viliae z tym nadpaaniem to był żart… sugerowała to ta mordka -> :smiley:

Chicken ma racje nie wolno rezygnować z błąchego powodu :stuck_out_tongue: chyba się nie wykosztujesz na płytę 800MB przecież to sprawa groszowa