Obraz w telewizorze nie misści się na ekranie

(Czarna Owca Qwerty) #1

Mam taki problem. Kiedyś wszystko było w porządku. Teraz od jakiegoś miesiąca obraz w telewizorze nie mieści się na ekranie. Wygląda to tak.

img0019bu5.jpg

Na dole jest to samo. Jest to irytujące głównie wtedy, gdy jakiś pasek informacyjny przewija się na dole. telewizor to CURTIS a konkretnego modelu nie mogę znaleść... Ale telewizor nie ma mniej niż 8 lat

(fiero) #2

Zanieść do naprawy, znajomy miał podobnie, koszt naprawy nie powinien być wysoki (ok100zł).

(Dzioszek) #3

http://www.elektroda.pl tam sie pytaj… tam sie na pewno dowiesz o co chodzi… :slight_smile:

(Czarna Owca Qwerty) #4

Tyle to może ten telewizor nawet nie jest wart :stuck_out_tongue:

myślałem , że coś w ustawieniach. Brat ma nowy (2 letni) telewizor Philipsa i tam sie da w ustawieniach zmieniać obraz żeby pasował, i żeby nie pasował jak na zdjęciu wyżej

(fiesta) #5

Większość współczesnych telewizorów nie ma wyprowadzonych na zewnątrz obudowy pokręteł do regulacji geometrii obrazu. Jeżeli się na ty nie znasz pozostaje ci tylko wizyta w serwisie. Jeżeli jest to tylko kwestia regulacji cena na pewno będzie niższa niż 100 zł. Zawsze możesz poprosić o wycenę usługi, jeżeli będzie niepołacalna zawsze możesz z niej zrezygnować.